2726

تهیه کنندش گفته تو ستایش دو ، ستایش غصه پسرشو خورده ک متهم ب قتل بوده و در ب دری کشیده قیافش شکسته ب نظر میمومده 

ولی اللن تو ب ثبات رسیده انگیزه پیدا کرده و 

تو جامعه مون هم خانومای ۴۰ساله پیر نیستن معلومه صورت بشاشتر میشه

جوون تر میشه مث گوگوش😂😂😂😂😂

همون الان هنر پیشه را هم بیارن این سوال انتقادی را ازش بپرسن میگه مگه ستایش دل نداره برهبوتاکس کنه و پوستشولیفت کنه وژل تزریق کنه 

تازه ستایش هم میتونه پروتین تزریق کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلی پول میگیرن از بیت المال یه سریال چرت میسازن  اخرشم میگن  بازیگری بعد کار معدن سختترین ...

خیلی سریال مزخرفیه 

من شوهرم نگاه میکنه فقط بخاطر حشمت فردوسسسسسسسی

2728
من ستایش 3 ندیدم شما میگید چهار مگه 3 را نشون داد

۲قسمت امشب سومین قسمتش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
خیلی سریال مزخرفیه  من شوهرم نگاه میکنه فقط بخاطر حشمت فردوسسسسسسسی

چه جالب منم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

بچه ها یعنی بعد از اون همه انتقاد به گریم ستایش تو 2 اینا بازم نرفتن یه گریمور خوب بیارن؟ عجیبه ها یه چیزی میلنگه. چرا کارگردان به فکر آبروی فیلمش نیست خوبه میدونن مردم این همه مسخرشون کردن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

تازه راحت شده بودیم باز قراره ۸۰میلیون جمعیت بگن افتتتتاد؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
بچه ها یعنی بعد از اون همه انتقاد به گریم ستایش تو 2 اینا بازم نرفتن یه گریمور خوب بیارن؟ عجیبه ها ی ...

عزیزم اونا انتفادا رو میدونن ولی نرگس محمدی خودش اجازه گریم نداده چون اینجور گزیم ها پوست و خراب میکنه گفته نمیخوام

انسانم آرزوست!
2706