1421
1411

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

نمیدونم تهیه کننده کی گفته ستایش چون این سری سختی واسترس نداره بهتر شده سری قبل دوران سختی داشت 

آخه لامصب یهو شد زلیخا

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1432

😁😂

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1394

تهیه کنندش گفته تو ستایش دو ، ستایش غصه پسرشو خورده ک متهم ب قتل بوده و در ب دری کشیده قیافش شکسته ب نظر میمومده 

ولی اللن تو ب ثبات رسیده انگیزه پیدا کرده و 

تو جامعه مون هم خانومای ۴۰ساله پیر نیستن معلومه صورت بشاشتر میشه

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
جوون تر میشه مث گوگوش😂😂😂😂😂

همون الان هنر پیشه را هم بیارن این سوال انتقادی را ازش بپرسن میگه مگه ستایش دل نداره برهبوتاکس کنه و پوستشولیفت کنه وژل تزریق کنه 

تازه ستایش هم میتونه پروتین تزریق کنه

کلی پول میگیرن از بیت المال یه سریال چرت میسازن  اخرشم میگن  بازیگری بعد کار معدن سختترین ...

خیلی سریال مزخرفیه 

من شوهرم نگاه میکنه فقط بخاطر حشمت فردوسسسسسسسی

من ستایش 3 ندیدم شما میگید چهار مگه 3 را نشون داد

۲قسمت امشب سومین قسمتش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1418
خیلی سریال مزخرفیه  من شوهرم نگاه میکنه فقط بخاطر حشمت فردوسسسسسسسی

چه جالب منم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

بچه ها یعنی بعد از اون همه انتقاد به گریم ستایش تو 2 اینا بازم نرفتن یه گریمور خوب بیارن؟ عجیبه ها یه چیزی میلنگه. چرا کارگردان به فکر آبروی فیلمش نیست خوبه میدونن مردم این همه مسخرشون کردن

یه شب مهتاب ماه میاد تو خواب منو میبره کوچه به کوچه باغ انگوری باغ آلوچه

تازه راحت شده بودیم باز قراره ۸۰میلیون جمعیت بگن افتتتتاد؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1331