2726
عنوان

زیبایی جنین

195 بازدید | 21 پست

برای بلند قد شدنش... پرپشتی مو ...پوست خوبش...چشمای زیبا...مژه های پر و بلند...چال گونه...چیا خوبه تو‌تغذیه ...بجز ارث و‌وراثت ...فقط آهنگین نخونین😁

چون من‌شنیدم برا همه یااینا با تغذیه میشه پس لطفا اونایی که میدونن بگن با تچکر🙂

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همش وراثته

زن عموی مامانم بارداره ، بمن میگه بیا بشین پیشم تورو هی نگاه کنم بچم شبیه تو بشه😐

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2728

من تغذیه ام خوب بود  تو حاملگی همه ویتامینا بهم میرسید.میوه زیاد میخوردم.دخترم کپ خودم شده نه ی پله بالاتر نه یک پله پایینتر.😐😑

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
اینا همش یه راه داره تازه اونم ۵۰ ۵۰ هستش اونم اینه که شوهری پیدا کنی قد بلند موهای پرپشت چشمای زیبا ...

لعنتی دیر گفتی 😂😂 وای ببین آخه من مامانم و بابام چال ندارم ولی یه آبجیم داره مامانم‌میگه انار خوردم‌دونه اناره 🙄

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

خربزه بخور خییییلی بچرو خوشگل میکنه

سیب بخور روش سوره یوسف بخون بعد بخور

هلو هم خیلی تاثیر داره

به بخور عالیه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
خرما واسه صبور شدن و اروم شدن بچه   کندر برای باهوشی   اناناس برای  چشم & ...

کندر ننننننننن نخوریااااا

بچه بیش فعال میشه😳

2706