1421
1411
عنوان

زیبایی جنین

140 بازدید | 21 پست

برای بلند قد شدنش... پرپشتی مو ...پوست خوبش...چشمای زیبا...مژه های پر و بلند...چال گونه...چیا خوبه تو‌تغذیه ...بجز ارث و‌وراثت ...فقط آهنگین نخونین😁

چون من‌شنیدم برا همه یااینا با تغذیه میشه پس لطفا اونایی که میدونن بگن با تچکر🙂

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔

اینا همش یه راه داره تازه اونم ۵۰ ۵۰ هستش اونم اینه که شوهری پیدا کنی قد بلند موهای پرپشت چشمای زیبا پوست شفاف چال گونه و ...🤭😅

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

همش وراثته

زن عموی مامانم بارداره ، بمن میگه بیا بشین پیشم تورو هی نگاه کنم بچم شبیه تو بشه😐

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401

سيب بچه رو خوشگل ميكنه

قد و مو بيشتر وراثته نشنيدم با غذا بشه قد رو تغيير داد

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏من و باباي مهربونت براي ديدنت لحظه شماري ميكنيم دخترگلم👨‍👩‍👧بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.
1376
اینا همش یه راه داره تازه اونم ۵۰ ۵۰ هستش اونم اینه که شوهری پیدا کنی قد بلند موهای پرپشت چشمای زیبا ...

لعنتی دیر گفتی 😂😂 وای ببین آخه من مامانم و بابام چال ندارم ولی یه آبجیم داره مامانم‌میگه انار خوردم‌دونه اناره 🙄

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔

خربزه بخور خییییلی بچرو خوشگل میکنه

سیب بخور روش سوره یوسف بخون بعد بخور

هلو هم خیلی تاثیر داره

به بخور عالیه

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
خرما واسه صبور شدن و اروم شدن بچه   کندر برای باهوشی   اناناس برای  چشم & ...

کندر ننننننننن نخوریااااا

بچه بیش فعال میشه😳

1403

سعی کن از دسته اوناییکه خوشگلن یچیزی بگیری بخوری

خیلی تو چهره جنین تاثیر میزاره

بچت ک دنیااومد ، اون اولای نوزادیش ک صورتش هنوز نرمه

دوتا انگشتاتو بزار رو لپاش اروم فشار بده هی روزانه

چال گونه میاره😄 قبلا تست شده

1391