2726
عنوان

ترس از رانندگی کممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 33 پست
من چون تصادف کردم وماشین داغون شد ۲۰میلیون بیشترخرج برداشت.شدیدترس دارم.حتی اگ راننده کسی دیگه باشه ...

اینهمه آقایون رانندگی میکنن و تصادف،آیا قید رانندگی کردن و میزنن! بشین و نترس

والا من بعد ۸ سال هنوز میترسم.البته مرتب نمی شینم...چون میترسم.الان ترسم ریخته یکم اما مسیرا رو اصلن یاد نمیگیرم🤕 خیلی هوش جغرافیاییم ضعیفه...

بعدشم الانم از تو رمپ درآوردن یکم میترسم...😞

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول تو کوچه های خلوت  بعد یه مدت رفتم  خیابون یه چیزی که فهمیدم اینه که تو آینه به ماشینای ...

دقیقققن...من همش نگران اونا بودم...بعد که دیدم خیلیاااا اصن آینه نگاه نمیکنن...الان ریلکس تر رانندگی میکنم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728

فقط و فقط تمرین.  درحد انگیزه میگم من خودم خیییلی میترسیدم شش بار رد شدم اما الان دست فرمونم خیلی خوب شده همه جا با ماشین میرم

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

منم بار سومه با افسر رد میشم هر دفعه هم 50 باید بدم هم ترس دارم هم استرس ماشینم نیس تمرین کنم بچه کوچیک هم دارم نمتونم مهارتی بردارم پولشم ساعتی 30 تومنه😳

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

انقد سعی نکن خودت اعتماد بنفستو بیاری پایین. 

باعلاقههه زیاد شرو کن اولش ی بسم الله بگو ترستو بریز دور 

رانندگی چیزی نیس بترسی فقط فقط اولاش تمرکز کن بعدش خود ب خود همچی یاد میگیری. 

وقتیم میخای تازه رانندگی کنی سعی کن ب کسی ک بهت استرس نمیده. پیشت باشه و کمکت کنه همین 

ب امید خدا یه  بسم الله بگو شروع کن

یواش یواش ببربیرون دوهفته فقط تو کوچه خودتون بالا پایین برو بعد یک ماه فقط تو خیابون اطراف خودتون با ...

من مشکلم همسرمه بزور میگه بریم جاها شلوغ و اینا، من رانندگیم خوبه اما بدم میاد کسی جفتم داد و بیداد کنه، همسرم هی غر میزنه هی میگ ببخشید، آخرشم من میزنم کنار میگم محاله پشت فرمون بشینم،  ولی تنها ک باشم خیلی خوبه راحتم 

اول ازهمه استرس نباید داشته باشی ماشین وایساده روچندبار خاموش روشن کن ب کلاچ وگازوترمز تسلط پیدا کن یه خورده ماشین وعقب وجلو کن تاچندروز همین کاروبکن بعد مسیری ک میخواد بری رو درنظر بگیر با دنده یک شروع کن قشنگ تمام کوچه رو دنده یک برو چندروز همین کاروتمرین کن کاملا استرست ازبین میره 

منم بار سومه با افسر رد میشم هر دفعه هم 50 باید بدم هم ترس دارم هم استرس ماشینم نیس تمرین کنم بچه کو ...

خب اگه بخای ادامه ندی یادت میره. حتی شده با بچه کوچیک یکم زرنگ باشید تروخدا 

من مشکلم همسرمه بزور میگه بریم جاها شلوغ و اینا، من رانندگیم خوبه اما بدم میاد کسی جفتم داد و بیداد ...

همسر منم همینجوری بود .منم بدون گفتن وقتایی که اون نبود میبردم بیرون تمرین میکردم بعد که حرفه ای شدم اجازه دادم بیاد بغل دستم بشینه

[QUOTE=105046370]من مشکلم همسرمه بزور میگه بریم جاها شلوغ و اینا، من رانندگیم خوبه اما بدم میاد کسی جفتم داد و بیداد ...[/QUO

مردا همیشه همینطورین خیلی جدی نگیر حرفاشو ولی من شکر خدا شوهرم منو توعمل انجام شده قرار داد همون شد ک من اللان6ساله دارم رانندگی میکنم

من مشکلم همسرمه بزور میگه بریم جاها شلوغ و اینا، من رانندگیم خوبه اما بدم میاد کسی جفتم داد و بیداد ...

ماشین دست شماست. راننده ماشینم شمایی. بگو میخام برم ی جای خلوت 

خب اگه بخای ادامه ندی یادت میره. حتی شده با بچه کوچیک یکم زرنگ باشید تروخدا 

😔😔راست میگی ها حیفم به پولش میاد که 600 دادم تو این نداری تقصیر مامانم بود گفت برید یاد بگیرین حیییف 

اخه اضطرابم زیاده لعنتی دست خودم نیس

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
😔😔راست میگی ها حیفم به پولش میاد که 600 دادم تو این نداری تقصیر مامانم بود گفت برید یاد بگیرین حیی ...

ببین شما داری خودت ب خودتم تلقین میکنی 

یکم انرژی مثبت بده ب خودت. اصلا شروع کن از همین فردا 

رانندگی اصلاااااااا چیز سختی نیس 

2706