2410
2553
عنوان

ترس از رانندگی کممممممک

325 بازدید | 33 پست

کیا اولش می‌ترسیدن ،اما الان نه.

من همش میترسم بزنم عابر...

خیلی دوست دارم رانندگی کنم،یه وقتایی ماشین جلو دره با آژانس میرم از دست خودم ناراحت میشم

چیکار کردید تونستید به ترستون غلبه کنید...

لطفا تجربیاتتون رو بگین ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دقت.... بشین تا ترست بریزه من از همون اولشم نمیترسیدم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

یواش یواش ببربیرون دوهفته فقط تو کوچه خودتون بالا پایین برو بعد یک ماه فقط تو خیابون اطراف خودتون باش بعد کم کم میری جاهای شلوغ من این کارو کردم الان حرفه ای هستم ده ساله رانندگی میکنم

2714
من وحشتناک میترسیدم ولی اینقدر رفتم تا ترسم ریخت 

کجاها تمرین کردی ک ترست ریخت ؟ جاهای خلوت ؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

کار نیکو کردن از پُر کردن است 

مرتب رانندگی کنی ترست میریزه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
کجاها تمرین کردی ک ترست ریخت ؟ جاهای خلوت ؟

اول تو کوچه های خلوت  بعد یه مدت رفتم  خیابون یه چیزی که فهمیدم اینه که تو آینه به ماشینای پشت سرت زیاد نگاه نکن اصلا کاری به اونا نداشته باش که استرس نگیری

2706