1363
1411
عنوان

ترس از رانندگی کممممممک

278 بازدید | 33 پست

کیا اولش می‌ترسیدن ،اما الان نه.

من همش میترسم بزنم عابر...

خیلی دوست دارم رانندگی کنم،یه وقتایی ماشین جلو دره با آژانس میرم از دست خودم ناراحت میشم

چیکار کردید تونستید به ترستون غلبه کنید...

لطفا تجربیاتتون رو بگین ممنون

منم میترسم

احساس میکنم میزنم به ماشینای دیگه😢😢

یکم دیگه برام صلوات بفرستی به ارزوم می رسم😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

دقت.... بشین تا ترست بریزه من از همون اولشم نمیترسیدم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗

یواش یواش ببربیرون دوهفته فقط تو کوچه خودتون بالا پایین برو بعد یک ماه فقط تو خیابون اطراف خودتون باش بعد کم کم میری جاهای شلوغ من این کارو کردم الان حرفه ای هستم ده ساله رانندگی میکنم

ببین رانندگی اصلا ترس نداره

اصلاااااا

فقط باید تسلط داشته باشی رو کلاچ و ترمز و گاز همین

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
من وحشتناک میترسیدم ولی اینقدر رفتم تا ترسم ریخت 

کجاها تمرین کردی ک ترست ریخت ؟ جاهای خلوت ؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
1394
کجاها تمرین کردی ک ترست ریخت ؟ جاهای خلوت ؟

اول تو کوچه های خلوت  بعد یه مدت رفتم  خیابون یه چیزی که فهمیدم اینه که تو آینه به ماشینای پشت سرت زیاد نگاه نکن اصلا کاری به اونا نداشته باش که استرس نگیری

1387
من چون تصادف کردم وماشین داغون شد ۲۰میلیون بیشترخرج برداشت.شدیدترس دارم.حتی اگ راننده کسی دیگه باشه ...

اینهمه آقایون رانندگی میکنن و تصادف،آیا قید رانندگی کردن و میزنن! بشین و نترس

والا من بعد ۸ سال هنوز میترسم.البته مرتب نمی شینم...چون میترسم.الان ترسم ریخته یکم اما مسیرا رو اصلن یاد نمیگیرم🤕 خیلی هوش جغرافیاییم ضعیفه...

بعدشم الانم از تو رمپ درآوردن یکم میترسم...😞

اول تو کوچه های خلوت  بعد یه مدت رفتم  خیابون یه چیزی که فهمیدم اینه که تو آینه به ماشینای ...

دقیقققن...من همش نگران اونا بودم...بعد که دیدم خیلیاااا اصن آینه نگاه نمیکنن...الان ریلکس تر رانندگی میکنم

1339