2703
2553

میدونم خانما نباید میشستم..ولی مجبور بودم..به شوهرم بارها گفتم چی میشه اینو بشورر..مدام امروز فردا میکرد..یه فرش دایره ای بود..به قطر دومتر تقریبا..انداختم توی حموم خیس شد..بعد چهارزانو نشستم و شستمش..حدودا یک ساعتی طول کشید..میترسم یه وقت اتفاقی نیوفته..عذاب وجدان دارم

اگر لکه بینی نداشتی و نداری ایراد نداره...ولی الان برو بخواب

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس بیشتر ضررداره ونگران کننده دیگه شستی ارامش  داشته باش وهیچی استرس ونگران نباش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2456
2714

برو استراحت کن چیزی نمیشه منم خیلی کارا خونه انجام میدم ولی واقعا ک حداقل باید شوهرت درکت می‌کرد چقدر بی ملاحضس

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

وای تو رو خدا آخه این کارها چیه میکنی . میزاشتی دوماه دیگه میشستی خب دختر خوب. حالا برو کمرتو بایه پارچه ببند و به پهلوی چپ بخواب. امروز رو بیشتر استراحت کن.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

منم ی قالیچه دارم چون با کفش میان روش کثیف میشه هی میشورمش تو بارداریمم سه بار شستمش اخرین بارم ی هفته قبل زایمانم مشکلیم پیش نیومد

اما عزیزم این کار اشتباهه انجام نده اتفاق ی بار میفته خدایی نکرده بعدم‌ پشیمونی سودی نداره

حالا شستیش نشسته بودی اشکال نداره بلندش نکنیااااا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706