2726
عنوان

لیست وسایل برقی کوچیک آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه برنامه ای رو مثلا انتخاب کنم خوبه

بستگی به لباس داره دیگه بعد حتما فیلم اموزشش رو تو اپارت ببین تو اون خیلی عالی توضیح داده حتما برنامه رو خوب انتخاب نمیکنی چون بر اساس برنامه مایع و ابکشی و حرکت دیگ انجام میشه مثلا اون فیلم میگفت شست وشوی سریع یعنی عرق گیری کردن نه شستن لباس تو این برنامه نمیشوره فقط عرق لباس میگیری انتظار تمیزی از این برنامه نداشته باشین شما لباس نو یا تمیز پوشیدی میری بیرون عرق میکنی میخوایی لباستو بشوری از این برنامه استفاده کن بعد اگر ماشین لباسشویی با وای فای یا nfc کار میکنه بقیه برنامه هاشو دانلود کن اینا 14 برنامه رو ماشین 12 تاش قابل دانلود

بستگی به لباس داره دیگه بعد حتما فیلم اموزشش رو تو اپارت ببین تو اون خیلی عالی توضیح داده حتما برنام ...

ممنونم مرسی ازت گلم من بیشتر از برنامه silent wash استفاده میکنم چشم گلم دانلود میکنم بازم ممنون

ممنونم مرسی ازت گلم من بیشتر از برنامه silent wash استفاده میکنم چشم گلم دانلود میکنم بازم ممنون

خواهش عزیزم اگر لباساتون درهم مثل بلوز و شلوار و اینا از برنامه mix استفاده کن  دکمه اینتنسیو هم بزن برنامه سایلنت واش واسه شست و شو بی سروصدا هست