2703
2553
عنوان

لیست وسایل برقی کوچیک آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 143 پست
من جیپاس دارم(زودپز برقی خیلی عالیه و راضیم و به کار میاد) گوشت کوب برقی (میکسر)ک راضیم و استفاده م ...

چطور از ماکروفر استفاده نمیکنی! امروز تو یه سایت خوندم اینقد دستور اشپزی با ماکروفر گذاشته بود🤔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط یخچال خداییش 😂😂😂با یک دو سه و سبزی خرد کن لباسشویی داریم اصلا استفاده نمیکنیم فقط عید پتو و پ ...

ببخشید لباساتون با چی میشورین😕

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2456
جوان و جاهل بودم فک میکردم اگه داشته باشم یه امتیازه ولی بعدا فهمیپم چقد اشتباه کردم 

باید پولشو سکه میخریدی که بعدها تو زندگیت به زخمی بزنی ما مردم ایران همه امون دوست داریم فقط بخریم و پر کنیم خونه را. من چیزایی که کارایی داره میخرم مثلا قهوه ساز و تستز به کارم نمیاد یا غذاساز و...

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من خودم خونه خربدم به کسی هم که خونه نداره شوهر نمیکنم از لحاظ مالی باید در سطح خودم یا بالاتر باشه

ماشالله عزیزم اره اصلااااا قبول نکن خونه ت هم بده اجاره ...خیلی خوب کار کردی خریدی بهترین پشنوانه واس زن ملک نه طلا و سکه

چطور از ماکروفر استفاده نمیکنی! امروز تو یه سایت خوندم اینقد دستور اشپزی با ماکروفر گذاشته بود🤔&nbs ...

چرا عزیزم استفاده میکنم پیتزا و کیک اما به خوبی توستر در نمیاد خشک میشه ..

و اینکه اشعه س و سرطان زا...توستر خونه مامانم اینا کیک تولدم توش درست میکردم باور نمیکردن حاضری نباشه چون عین فره..

حالا ادرس سایت رو داری😂

خدا جونم مرسی❤
فقط یخچال خداییش 😂😂😂با یک دو سه و سبزی خرد کن لباسشویی داریم اصلا استفاده نمیکنیم فقط عید پتو و پ ...

معمولا سبک زندگی هر دختری شبیه به مادرش هست شاید یه اختلاف سلیقه جزیی باشه 

عجب ! پس لباساتون را چکار میکنید؟

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
2714
باید پولشو سکه میخریدی که بعدها تو زندگیت به زخمی بزنی ما مردم ایران همه امون دوست داریم فقط بخریم و ...

نه غذاساز خیلی خوبه ...البته من تنبلم غذاساز خیلی میپسندم😁😆

ببخشید لباساتون با چی میشورین😕

هر کی رفت حمام خودش لباس خودشو میشوره از بچگی هر کدوممون مال خودمون را شستیم تازه داداشم جارو میکنه گردگیری میکنه اشپزی هم گاهی اوقات میکنه روال خونواده ما اینه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
باید پولشو سکه میخریدی که بعدها تو زندگیت به زخمی بزنی ما مردم ایران همه امون دوست داریم فقط بخریم و ...

خوب کاری میکنی ولی من تجملات بیشتر برام مهم بود معلومه شما فکر اقتصادی داری اما خب خداروشکر نیاز به اونکارا نیس شوهرم دیتش ب دهنش میرسع

رو گازیه😕😐

اها عین زود پز؟

برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گوشت ۹۶ مامانم واسه جهزیه م خرید ۵۰ هزار الان ۳۵۰ شده🙄

خدا جونم مرسی❤
هر کی رفت حمام خودش لباس خودشو میشوره از بچگی هر کدوممون مال خودمون را شستیم تازه داداشم جارو میکنه ...

چه خوب فشار به مادر خانواده نمیاد

چرا عزیزم استفاده میکنم پیتزا و کیک اما به خوبی توستر در نمیاد خشک میشه .. و اینکه اشعه س و سرطان ز ...

منم از مایکروفر بخاطر اشعه اش بدم میاد و نمیخرم هم. تستر اگه گاز رومیزی داشته باشه خونه ام میخرم

اها عین زود پز؟ برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گو ...

مطمئنی ؟؟؟من سال ۹۲خریدم ۳۰۰دادم شاید باهم فرق داره نمیدونم هرچی هس من تاحالا ازش استفاده نکردم کلا غذایزودپزی دوس نداره 

2706