2410
2553
عنوان

لیست وسایل برقی کوچیک آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 143 پست
خرد کن کوچیک عزیزم

اهان. من سبزی خرد کن هم خریدم چون واسه خورشت خودمون سبزی میخریم درست می کنیم سبزی های بیرون فقط چوبه و بدطعمه ولی خیلیا نمیخرن اما من واسه درست کردن ترشی و خود سبزی نیاز دارم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
همون چرخ گوشت هم ما تو خونه امون استفاده نمی کنیم

هر وسیله ای که تو خونه پدریتون  استفاده میکنید  بعدا هم لازم دارید 

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خریدم. ما خودمون از یک دو سه استفاده میکنیم اصلا گوشت چرخ کرده تو خونه امون کاربردی نداره و گوشت ...

فعلا چیزایی حتما باید باشه رو بخر

بعد ک نامزد کردی دستت اومد چطورین خانوادش بقیشو اگه لازم بود بگیر 

2720

خیلی وسایل استفاده میشه منکه همش را استفاده میکتم

چرخ گوشت.آبمیوه گیری.مخلوط کن وآسیاب برقی

همزن و گوشت کوب برقی...اتو.. 

من ساندویچ ساز و سرخ کنم را ففط یه بار استفاده کردم اینهمه سال

شوهرت خونه داره?

شوهر ندارم عزیزم دارم خرد خرد میخرم هر کیه باید خونه داشته باشه دیگه😂😂😂بعد اینهمه سال عمرا من برم مستاجری فوقش بیاد خونه خودمون بشینه دیگه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
اهان. من سبزی خرد کن هم خریدم چون واسه خورشت خودمون سبزی میخریم درست می کنیم سبزی های بیرون فقط چوبه ...

اینا که میگم خیلی کوچیکه به اندازه یه پارچ اب مادرم داره همه کاراشو باهاش انجام میده به جای ابمیوه گیری و مخلوط کن و سبزی خورد کن ازش استفاده میکنه 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
2714

من جیپاس دارم(زودپز برقی خیلی عالیه و راضیم و به کار میاد)

گوشت کوب برقی (میکسر)ک راضیم و استفاده میکنم

ماکروفر استفاده خودش رو داره برای گرم کردن غذا ولی کاش به جاش توستر میخریدم ک کار فر رو انجام میده و المنت داره سرطان زا نیست..

آب میوه گیری چند کاره ک اونم فقط آب میوه باهاش میگیرم..

کابینت های خونم پایینه و سماور نازنینم رو برداشتم به حاش چای ساز استفاده میکنم ولی خوشم نمیاد روی چای ها یه هاله ای میندازه ولی مجبورم

از بقیه وسیله ها استفادع ندارم بخار پز و سرخ کن و...پول حروم کردنه

خدا جونم مرسی❤
شوهر ندارم عزیزم دارم خرد خرد میخرم هر کیه باید خونه داشته باشه دیگه😂😂😂بعد اینهمه سال عمرا من برم ...

افرین عزیزم خوب کاری میکنی ادم مگه عقلش کمه بری مستاجری حتما رو خونه تاکید کن حتی اگر نمیتونست بخره فقط رهن کامل بدون اینکه هزارتومن اجاره بده 

هر وسیله ای که تو خونه پدریتون  استفاده میکنید  بعدا هم لازم دارید

فقط یخچال خداییش 😂😂😂با یک دو سه و سبزی خرد کن لباسشویی داریم اصلا استفاده نمیکنیم فقط عید پتو و پرده ها را می ریزیم میشوره

من جیپاس دارم(زودپز برقی خیلی عالیه و راضیم و به کار میاد) گوشت کوب برقی (میکسر)ک راضیم و استفاده م ...

جیپاس من چرا برقی نیس پس😕😕

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
افرین عزیزم خوب کاری میکنی ادم مگه عقلش کمه بری مستاجری حتما رو خونه تاکید کن حتی اگر نمیتونست بخره ...

من خودم خونه خربدم به کسی هم که خونه نداره شوهر نمیکنم از لحاظ مالی باید در سطح خودم یا بالاتر باشه

2706