1472
1411
باید پولشو سکه میخریدی که بعدها تو زندگیت به زخمی بزنی ما مردم ایران همه امون دوست داریم فقط بخریم و ...

خوب کاری میکنی ولی من تجملات بیشتر برام مهم بود معلومه شما فکر اقتصادی داری اما خب خداروشکر نیاز به اونکارا نیس شوهرم دیتش ب دهنش میرسع

رو گازیه😕😐

اها عین زود پز؟

برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گوشت ۹۶ مامانم واسه جهزیه م خرید ۵۰ هزار الان ۳۵۰ شده🙄

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

چرا عزیزم استفاده میکنم پیتزا و کیک اما به خوبی توستر در نمیاد خشک میشه .. و اینکه اشعه س و سرطان ز ...

منم از مایکروفر بخاطر اشعه اش بدم میاد و نمیخرم هم. تستر اگه گاز رومیزی داشته باشه خونه ام میخرم

اها عین زود پز؟ برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گو ...

مطمئنی ؟؟؟من سال ۹۲خریدم ۳۰۰دادم شاید باهم فرق داره نمیدونم هرچی هس من تاحالا ازش استفاده نکردم کلا غذایزودپزی دوس نداره 

1473
چرا عزیزم استفاده میکنم پیتزا و کیک اما به خوبی توستر در نمیاد خشک میشه .. و اینکه اشعه س و سرطان ز ...

رو سیستم نگاه کردم والا بخدا تو این سایت دستور همه جور غذا رو داده بود مثلا گوشت بزار رو توان اینقد با این زمان برنج با فلان توان و دما و... ببین سرچ کن اشپزی با سولار یه سایت هست خانما مثل کامنت گذاشتن اوایل سولار بعد ماکروفر توضیح داده

به خوانواده داماد چه مربوطه واس راحتیه خودشه

منظورم ی چیزاییه ک برای شوهرش مهمه

مثلا شوهر من بدش میاد از گوشت چرخ کرده بیرون اصلا نمیتونه بخوره ولی من مشکلی نداشتم با این قضیه

حالا ی چرخ گوشت بگیرم خودم چرخ کنم چی میشه مگه‌؟ اون بنده خدا شوهر منه ها 

شاید اصلا بعد نامزدی فهمید خیلی چیزارو نبره بهتره

من خودم فقط ضروریارو گرفتم اصلا رو ندادم ب کسی چیزی بگه

وقتی جهاز آوردم خواهرشوهرم گفت ظرفشویی نداری ک برگشتم گفتم من با دستام میشورم تو واسه خودت ظرفشویی بخر حتما دیگه کسی جرات نکرد حرفی بزنه 

رو سیستم نگاه کردم والا بخدا تو این سایت دستور همه جور غذا رو داده بود مثلا گوشت بزار رو توان اینقد ...

اره بلدم اما گوشت بزاری ماکروفر داغون میشه ها همش میشه روغن و‌..از خسیس توی دسینی درست میکنم اخه ماکروفرم آینه ایه میگم حیفه😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی❤
1334
[QUOTE=105046760]هر کی رفت حمام خودش لباس خودتو بشوری اما من دخترم ۱۱ ماهشه شیطووون وقت سرخاروندن ند ...

خب ما بزرگیم گلم قطعا منم ازدواج کنم شوهرم لباس داشته باشه که نمیرم با دست واسش بشورم میریزم تو ماشین یا میگم خودش تو حمام بره بشوره اتو هم خودش بزنه چون بدم میاد شوهر خواهرمم خودش لباساش را اتو میکنه 

منظورم ی چیزاییه ک برای شوهرش مهمه مثلا شوهر من بدش میاد از گوشت چرخ کرده بیرون اصلا نمیتونه بخوره ...

منم ظرفشویی نمیخرم پولشم دارم ولی چیزی که استفاده نمیکنم پول بابتش نمیدم 

خب ما بزرگیم گلم قطعا منم ازدواج کنم شوهرم لباس داشته باشه که نمیرم با دست واسش بشورم میریزم تو ماشی ...

شوهر من خیلی تمیز و مرتبه خیییلی  کمک حالمه اما از لباس شستن و اتو کردن متنفره😐😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی❤
 اره بلدم اما گوشت بزاری ماکروفر داغون میشه ها همش میشه روغن و‌..از خسیس توی دسینی درست میکنم ا ...

حوصله داریا بنداز تو ماکروفر درست شه خودت بیا تو پذیرایی لم بده حوصله داری سر گاز وایسی😁😁😁😁

1474
 اها عین زود پز؟ برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گو ...

زودپز برقی چیه دیگه؟من یکی از اونا که دسته بلند داره خریدم میخام یک ارام پز کوچیک و بزرگ بخرم

منم توستر اب میوه گیری چرخ گوشت مخطوط کن آسیب کن سرخ کن چی پاس چای ساز گرفتم ولی فقط از چای سازم استفاده میکنم و هراز گاهی هم مخطوط کن همش دکورهه استفاده نمیشه نخری هم دهن طایف شوهررو کی جمع کنه

من کلا هر وسیله ای که باعث شه از جام تکون نخورم میخرم حوصله ندارم دوساعت سر گاز وایسم البته اینکه اشپزی هم درست درمون بلد نیستم هم بی دلیل نیست😁😁😁😁😊😊😊😄😄😄😄😄

زودپز برقی چیه دیگه؟من یکی از اونا که دسته بلند داره خریدم میخام یک ارام پز کوچیک و بزرگ بخرم

بزار الان عکسش رو میزارم واست..این بهش جیپاسم میگن خیلی عالیه من زودپز ندارم توش خورشت برنج هرچی فکر کنی میتونی درست کنی و خودش خاموش میکنه اصلا بوی غذارو پخش نمیکنه و صدا نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی❤
1450