1464
1459
اهان. من سبزی خرد کن هم خریدم چون واسه خورشت خودمون سبزی میخریم درست می کنیم سبزی های بیرون فقط چوبه ...

اینا که میگم خیلی کوچیکه به اندازه یه پارچ اب مادرم داره همه کاراشو باهاش انجام میده به جای ابمیوه گیری و مخلوط کن و سبزی خورد کن ازش استفاده میکنه 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من جیپاس دارم(زودپز برقی خیلی عالیه و راضیم و به کار میاد)

گوشت کوب برقی (میکسر)ک راضیم و استفاده میکنم

ماکروفر استفاده خودش رو داره برای گرم کردن غذا ولی کاش به جاش توستر میخریدم ک کار فر رو انجام میده و المنت داره سرطان زا نیست..

آب میوه گیری چند کاره ک اونم فقط آب میوه باهاش میگیرم..

کابینت های خونم پایینه و سماور نازنینم رو برداشتم به حاش چای ساز استفاده میکنم ولی خوشم نمیاد روی چای ها یه هاله ای میندازه ولی مجبورم

از بقیه وسیله ها استفادع ندارم بخار پز و سرخ کن و...پول حروم کردنه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی❤
1436
شوهر ندارم عزیزم دارم خرد خرد میخرم هر کیه باید خونه داشته باشه دیگه😂😂😂بعد اینهمه سال عمرا من برم ...

افرین عزیزم خوب کاری میکنی ادم مگه عقلش کمه بری مستاجری حتما رو خونه تاکید کن حتی اگر نمیتونست بخره فقط رهن کامل بدون اینکه هزارتومن اجاره بده 

هر وسیله ای که تو خونه پدریتون  استفاده میکنید  بعدا هم لازم دارید

فقط یخچال خداییش 😂😂😂با یک دو سه و سبزی خرد کن لباسشویی داریم اصلا استفاده نمیکنیم فقط عید پتو و پرده ها را می ریزیم میشوره

افرین عزیزم خوب کاری میکنی ادم مگه عقلش کمه بری مستاجری حتما رو خونه تاکید کن حتی اگر نمیتونست بخره ...

من خودم خونه خربدم به کسی هم که خونه نداره شوهر نمیکنم از لحاظ مالی باید در سطح خودم یا بالاتر باشه

1334
من جیپاس دارم(زودپز برقی خیلی عالیه و راضیم و به کار میاد) گوشت کوب برقی (میکسر)ک راضیم و استفاده م ...

چطور از ماکروفر استفاده نمیکنی! امروز تو یه سایت خوندم اینقد دستور اشپزی با ماکروفر گذاشته بود🤔 

جوان و جاهل بودم فک میکردم اگه داشته باشم یه امتیازه ولی بعدا فهمیپم چقد اشتباه کردم 

باید پولشو سکه میخریدی که بعدها تو زندگیت به زخمی بزنی ما مردم ایران همه امون دوست داریم فقط بخریم و پر کنیم خونه را. من چیزایی که کارایی داره میخرم مثلا قهوه ساز و تستز به کارم نمیاد یا غذاساز و...

1476
من خودم خونه خربدم به کسی هم که خونه نداره شوهر نمیکنم از لحاظ مالی باید در سطح خودم یا بالاتر باشه

ماشالله عزیزم اره اصلااااا قبول نکن خونه ت هم بده اجاره ...خیلی خوب کار کردی خریدی بهترین پشنوانه واس زن ملک نه طلا و سکه

چطور از ماکروفر استفاده نمیکنی! امروز تو یه سایت خوندم اینقد دستور اشپزی با ماکروفر گذاشته بود🤔&nbs ...

چرا عزیزم استفاده میکنم پیتزا و کیک اما به خوبی توستر در نمیاد خشک میشه ..

و اینکه اشعه س و سرطان زا...توستر خونه مامانم اینا کیک تولدم توش درست میکردم باور نمیکردن حاضری نباشه چون عین فره..

حالا ادرس سایت رو داری😂

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی❤
فقط یخچال خداییش 😂😂😂با یک دو سه و سبزی خرد کن لباسشویی داریم اصلا استفاده نمیکنیم فقط عید پتو و پ ...

معمولا سبک زندگی هر دختری شبیه به مادرش هست شاید یه اختلاف سلیقه جزیی باشه 

عجب ! پس لباساتون را چکار میکنید؟

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
باید پولشو سکه میخریدی که بعدها تو زندگیت به زخمی بزنی ما مردم ایران همه امون دوست داریم فقط بخریم و ...

نه غذاساز خیلی خوبه ...البته من تنبلم غذاساز خیلی میپسندم😁😆

ببخشید لباساتون با چی میشورین😕

هر کی رفت حمام خودش لباس خودشو میشوره از بچگی هر کدوممون مال خودمون را شستیم تازه داداشم جارو میکنه گردگیری میکنه اشپزی هم گاهی اوقات میکنه روال خونواده ما اینه

1331