2726
عنوان

خانوما ترخدا جواب بدید فکرم خیلی خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 28 پست
۱۱ روز نمونده که قراره ۲۷ پریود بشم دو روز مونده

۲روز مونده ب ب زدی؟   یک هفته بعد از گذشتن وقت پریودت بزن

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۱ روز نمونده که قراره ۲۷ پریود بشم دو روز مونده

منم  ماه دوم اقدامم   من سه سالونیم جلوگیری داشتم  ولی از نظر  رحمی سالمم  تنبلی ندارم  پریودام منظمه

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2728
منم  ماه دوم اقدامم   من سه سال و خورده ای جلوگیری داشتم  ولی از نظر  رحمی سالمم ...

منم همه چیم‌نرماله ولی من اصلا جلوگیری نداشتم چون دوسال بود عروسی کرده بودم و واژی بودم دوماهه درمان شدم و از همون درمان اقدام کردم برای بچه  

واقعا چجوری میشی هرما عزیزم

از تخمک گذاریم به بعد دل درد کمر درد و پا درد میگیرم

گاهی هم لکه بینی داشتم مثل این ماه، ولی در نهایت پریود میشم

بخاطر همین میگم به هیچ علائمی توجه نکن فقط باید از موعدت بگذره

از تخمک گذاریم به بعد دل درد کمر درد و پا درد میگیرم گاهی هم لکه بینی داشتم مثل این ماه، ولی در نها ...

انشالله عزیزم به زودی حامله بشی من واقعا چون خیلی عذاب کشیدم سر نزدیکیم نمیخوام‌دیگه چند مدت هم برای بچه دار شدن منتطر بمونم 

انشالله عزیزم به زودی حامله بشی من واقعا چون خیلی عذاب کشیدم سر نزدیکیم نمیخوام‌دیگه چند مدت هم برای ...

ان شاالله که زود میشی فقط گفتم که کم تجربه ای از الان خودتو درگیر علائم نکنی چون علائم بارداری و پریودی عین همه