2410
2553

۴ تا ۷ کیلو

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من ی دوره دوماهه ازخانم ساداتی گرفتم  کارشون عالیه دوماه 12کیلوکم کرردم سالم خودی بدون محدودیت وگرسنگی اشتهام کم شد  ورزش هوازی درمنزل هم  نوشت واست توخونه انجام میدادم   دوماهه هرروزپیگیرم بود کلا 90گرفت وزنمم خداروشکر  ثابت شده 

سمت قرص ودمنوش و رژیم خودسر نرو چون من هزینه کزدم جواب نمیده وزنت برگشت میکنه عوازض هم داره 

ایدی تل گرامشون دارم واسه مشاوره  خواستی PPPPP_e@

به دردت خورد منم دعاکن 

2714
بیشتر توضیح میدی؟

ببین  ۵ به ۲ رژیم 

تو  اون  ۲ روز بین 

۰ تا ۵۰۰ کالری مصرف  میکنی 

این  یعنی شوک 

بدن واسه  تامین  انرژیش  مجبوره  چربی  بسوزنه 

و لاغر  میشی

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه

بچهااا من تقریبا ۲ هفته پیش خودمو کشیدم ۶۶ کیلو بودم خیلی ناراحت و دپ شدم یکم رعایت کردم خوراکمو ورزشم کردم 

الان امروز رفتم‌خودمو با هنون ترازو قبلیع کشیدم ۶۳ کیلو 

خودمم تعجیب کردم 

بنظرتون اموان پذیر هس همچین کاهشی؟

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم