2726

جاریم نه از من خوشگلتره

نه با سوادتره

تقریبا تو یه سطحیم

ولی

پولدارتره😂😂😂😂😂

خونه که نه

مغازه لوکس فروشی انگار

دارندگی و برازندگی

شوهرم دو سه بار رفتیم اومدیم هی تعریف کرد ازش

وای فلانی چه خونه ای داره

چه سلیقه ای داره خونش مثل خونه تازه عروسهاست از تمیزی و نظم و ترتیب

همش تو سر من میزد

منم سه بار تحمل کردم بعد گفتم

اولا ایشون یه نظافتچی داره که میاد خونش رو تمیز کنه

دوما شوهرش که برادر شما باشه خیلی به زنش تو خونه کمک میکنه

سوما اگه خیلی از زنداداشت خوشت میاد برو طلاقش رو از داداشت بگیر، عقدش کن

خداروشکر خفه شد

دیگه از هیچ کس تعریف نمیکنه🤣🤣🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو توام سرکیسه رو شل کن من خونه رو مث هتل ۵ستاره میکنم🤤😉😂 تامام🤧

کنکورت چی شد

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
2728

خب اگه واقعیت رو بگه منم تایید میکنم

میگم آره واقعا خونه شیک و تمیزی داره

خب قرار نیست همه مثل من باشن

حتما از من زیباتر،باسلیقه تر،تمیزتر  و...هم هستن

من بهترین خودم هستم و اصلا هم ناراحت نمیشم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
حسابداری روزانه قبول شدم گلم😍😊

مبارک باشه ...

انشاالله به سلامتی دانشگاتم تمام کنی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

اتفاقا نقطه ضعف نشون دادی

من بودم ضایعش میکردم

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

من شوهرم بدش میاد زندگی مون رو با کس دیگه مقایسه کنیم و راجب دیگران حرف بزنیم میگه هرکس اجازه و صلاح زندگی خودشو داره اما من هی میگم نگا شوهر فلانی نگا اونم بدش میاد ولی این عادتم رو ترک دادم کار درستی نیس

باطن زندگیمون رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم🧡💛

خدا جونم مرسی❤
2706