2726
عنوان

خانمهایی که نی نی هاشون وزنش سه کیلو یا چهارکیلو بدنیا اومده بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا میگن تحرک داشته باشی وزن بچه بالا میره حالا خوب شد شما اینجوری

نه من استراحت بودم تحرک که داشته باشی وزن مادر هم زیاد نمیشه خوبه ولی من خودمم رو بارداریام ۱۴ کیلو اینا وزنم اضافه میشد که هنوز بعد چهارسال ازسزارین دوم نتونستم خوب لاغر کنم خودمو 

2728

منم ۴کیلو بود یکی دیگش هم ۳۸۰۰ولی چیزی خاصی به اون صورت نمیخوردم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
یعنی بخاطر قبلش بوده که الان اینجوریه

نه فکر نمیکنم ربطی داشته باشه.احتمالا شیر خودمم خوب نبوده دیگه.شیرخشکم که فکر میکردم برا بچه ضرر داره....

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

بد ویرار ترین آدم روی زمین من بودم 8 کیلو کم کردم اما نی نی ام 3کیلو و 800گرم بود الانم میخوام ببرمش ورزش وزن کم کنه 7 سالشه و فوق العاده چاق بنظرم کار به تغذیه نداره به ژن مربوط میشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706