1421
1363

@پریساباربی    بیا بگو گلم 🤣

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

سیرابی خرما شیر و پسته و میوه   بستنی و دلستر یعنی اینا رو  بشدت عاشقشون بودمو میخوردم مخصوصا خرما وزن پسرمم ۳۵۰۰بود 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶

من داداشم 3کیلو700بود..مامانم خیلی خرما می‌خورد... حتی برا سونو ک رفته بود میگفت مگه چی میخوری ک بچت اینقد درشته... برا پوستش هم سیب می‌خورد.. الانم ماشالله هم تپلیه هم سفید

1394

سلام من دوتا بچه دارم هردو ۳۷۰۰ اینا بودن استراحت مطلق بودم شایداینم روی وزن گیری تاثیر داشته ولی کلا دریافت پروتین ها لبنیات وغلات واسه وزن گیری خیلی مهمه همون مواقع مطالبی که میخوندم بخصوص ماه اخر رو  انواع سوپ ها وآش ها بخصوص آش گندم وسوپ جو تاکید کرده بود منم به همه اینارو تجویز میکنم

1403
من داداشم 3کیلو700بود..مامانم خیلی خرما می‌خورد... حتی برا سونو ک رفته بود میگفت مگه چی میخوری ک بچت ...

اره منم خیلی خرما میخوردم ماه های اخر وزنش خوب بود 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶
1331