2733
2734
عنوان

شوهر خیانتکار من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3310 بازدید | 40 پست
طلاق ک راه حل نیست عزیزم،آدمش کن بچه ی نازتو آخه دلت میاد ی عمر حسرت ب دل بشه

چیکارکنم کلا حرف نمیفهمه نفهمم همش بحث میکنه سرچیزهای الکی جنگ دعوا ی روز ارامش ندارم

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی بگم 😐 انشاالله خدا به راه راست هدایتش کنه و به شما هم صبر بده 

از من یه نصیحت هیچ وقت به جدایی فکر نکن فقط به درست کردن شوهرت و زندگیت باش ن بخاطر خودت و نه شوهرت فقط ب خاطر پسرت 

مقصر اصلی همون زنا هستن 

انشاالله که موفق باشی

پاک کنید این شبکه های مجازی و به ارمش برسید من یبار شوهرم پررو بازی در اورد خودش نصب کرد به من میگفت نه پاکیدم براش گوشیم و شکوند گفت اصلا نباید گوشی داشته باسی منم زدم گوشی ش و ترکوندم الان میگه چه دیوونه هایی بودین چند میلیون بیخود به خودمون ضرر زدیم اما من پشیمون نیستم چون حسابه کار دستش اومد

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2738
 چیکارکنم کلا حرف نمیفهمه نفهمم همش بحث میکنه سرچیزهای الکی جنگ دعوا ی روز ارامش ندارم

مثل شوهر منه

منم جدیدا میبینم تو اینستا با دخترا چت می‌کنه ولی ب روش نمیارم،دیگه حوصلشو ندارم،هر روز جنگ و دعوا

الآنم مثلاً قهرم باهاش هرچی حرف بزنه فقط گوش میدم حوصله بحث ندارم باهاش 

حالا اگه طلاق بگیری ،مردا همه عین همن

خیلی بیشعورن

دیگه با این همه فضای مجازی و فراوان بودن زن و دختر و قابل دسترس بودن این خانم ها به نظرم ما خانم ها باید تغییر در خودمون ایجاد کنیم دقیقا نمی دونم چه نوع تغییری  این تغییر  می تونه بی تفاوتی نسبت به موضوع باشه یا کارهایی کنیم که گرمی زندگی بیشتر بشه .

در کل به روی طرف آوردن کار درستی نیست چون پنهان کاری بیشتری انجام میده . 

وکیل هستم .  هر سوالی دارید بپرسید در حد توان علمیم پاسخگو هستم . یا در گروه تلگ  رام بپرسید .@vakil_s
2706