1421
1411

منظورم دوسپسر یا عشقه یا کسی که بعنوان خاستگار تو دوران آشنایی هستین

شهرامونم از هم دوره تنها راه ارتباط چت کردنه و تلفن

میخوام ببینم طرف مقابلتون چقدر سراغتونو در طول روز میگیره ک بدونم توقعم زیاده یا نه😒🙄

شاعر میگه آنچه خوبان همه دارن من یکجا دارم😎😎😎😎

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1436

چ دوستی چ نامزدی چ حالا ک زیر ی سقفیم صبح تا شب حرف میزنیم و چت میکنیم هر دو هم ب کارامون میرسیم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

یه سال نامزد بودیم یه سال عقد

من که بیکار بودم همسرم هر وقت سرش خلوت میشد زنگ میزد

تقریبا 5 6 بار در روز

شب ها هم قبل خواب شار ژ رایگان میگرفت یه ساعت حرف میزدیم😂

الان اصلا نمیدونم چی میگفتیم و چه حرفی داشتیم باهم که روزی 2 ساعت حرف میزدیم😅

کلا از صبح تا غروب درگیره کاره در حد یک ساعت و نیم چت و تلفن و همه چی. ولی شبا یه شب درمیون همو میبی ...

اینم خیلی فکرش درگیره

قبلا یساعت ب یساعت بهم پیام میداد اما الان توی روز شاید یبار😞

احساس تنهایی میکنم

شهرامونم ک دوره صدسال یبار همو ببینیم

اینم خیلی فکرش درگیره قبلا یساعت ب یساعت بهم پیام میداد اما الان توی روز شاید یبار😞 احساس تنهایی ...

خب کارش زیاده عزیزم. شما هم خودتو مشغول کن گلم که سخت تر نشه واست.اگه دلتنگ‌ دیدنشی ایمو هم یا واتس اپ ویدیو کال😄من بیشتر روزا حداقل باید یک ربع تصویری ببینمش باهاش حرف بزنم😍

1394
یه سال نامزد بودیم یه سال عقد من که بیکار بودم همسرم هر وقت سرش خلوت میشد زنگ میزد تقریبا 5 6 بار ...

هرکی گیر من میافته چهارصدسال یبار سراغی ازم میگیره

1427
عزیزم😍

همه تعجب میکنن ک حرف از کجا میارین؟حرفاتون تمومی نداره؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
خب کارش زیاده عزیزم. شما هم خودتو مشغول کن گلم که سخت تر نشه واست.اگه دلتنگ‌ دیدنشی ایمو هم یا واتس ...

اخه احساس میکنم دیگه براش اهمیت ندارم

چطور قبلا زود زود دلش تنگ میشد

کارم ک نه درگیر پایان نامه دکتراشه

بالاخره وظیفه نداره از جهت عاطفی منو تامین کنه؟ 

ما همش ور دل همیم کم پیش میاد تلفنی حرف بزنیم 

عزیزاااان اگه معتقدین هرکی بیحجابه بی حیاعه . هرکی تنها زندگی میکنه بی خانوادس , هرکی دوست پسر داشته خرابه , هرکی سگ داره نجسه , هرکی صورتشو عمل کرده دنبال جلب توجهه , لطفا لطفا عاجزانه ازتون خواهش میکنم تو تاپیکای من نیاین 
1391