2733
2734
عنوان

شوهرم اومد دخترمو برد ،فک نمیکنم حالا جالا ها بیارش پیشم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 56 پست
وای خدا ،،،چقدر بچه هات کوچیکن،،😔😔😔 حالا حضانت با شماس تا ۷ سالگی ؟

هنوز مشخص نیست

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قوی باش و وا نده

دلم گرفته

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2728
چه جمله متفاوتی در نینی سایت دیدم 😵  اینجا همه راه میرن میگن فقط طلاق😝

اتفاقا ظلاق رو فقط برای من گذاشتن

واقعا اینقدر شوهرت بد بوده که بخوای با دتا بچه جدا بشی؟ 

از پسش برمیای ؟ خیلی سخته ها.

خدا کمکت کنه و بهترین راه رو برات باز کنه😔

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2738
دلم گرفته

حق داری

قران بخون

جلو اینه واستا بگو من بچمو میگیرم ولی باید قوی باشم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
واقعا اینقدر شوهرت بد بوده که بخوای با دتا بچه جدا بشی؟  از پسش برمیای ؟ خیلی سخته ها. خدا کم ...

اگ حوصله داشتی تاپیکام بخون

ب نظرم زنی که تصمیم گرفته با دوتا بچه جدا بشه باید خیلی قوی تر از این حرف ها باشه و مطمئنم انقدر قوی هستی که با ی روز نیومدن بچه ات انقدر داغون نشی اون بچه براهردوتونه حتما رو خودت کار کن

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
ب نظرم زنی که تصمیم گرفته با دوتا بچه جدا بشه باید خیلی قوی تر از این حرف ها باشه و مطمئنم انقدر قوی ...

برام دعا کن.

2706