2726

دیروز دادگاه نفقه بوده.وکیلم گفته برای من و دوتا بچه ها 750تومن ماهانه بریدن.

بعد شوهرم شب هی زنگ میزد،زنگ پشت زنگ.

ب گوشی مادرم.مال خودم ک خاموش بود.

بعدجواب ندادم کلا

رفته دم رستوران برادرم.

داداشمم زنگ زد گفته فرستادمش دم خونه بچه رو بهش بده،

باباش مریضه .داره میمیره،بچه رو بده ک ببره برای اخرین بار ببینه😒 

منم ساعت 10بود میخاستم برم بیمارستان پیش خالم ک شوهرم در زد،مامانم بچه رو بهش داد،

گفت خدافظ،

ودخترمو برد،انگار تمام موهامو از ریشه همزمان دراوردن،

دیشبم نیاوردش،تا خودصبح نخوابیدم،

از بس گریه کردم چشام باز نمیشه

حس میکنم رگ های سرم پاره شدن.

خیلی حالم خرابه.نمیدونم چکار کنم دیگ

امروزم باخودش بردش اداره سرکار.

ساعت چهار کارش تمام میشه

دعا کنید دخترمو بیاره.

دیشبم باز شروع کرده کلی پیام داده.

وکیلت میخاد زندگی مارو از هم بپاشونه

اونده دادگاه گفته من دیوانه ام.

گفته مادرش از دستش خودکشی کرده 

گفته کتکت زدم.

من اصلا جوابب ندادم.

حالا ک رفته دادگاه و نفقه بریدن

دوباره یاد من افتاده

وقتی بهش فشار میاد تلاش میکنه منو برگردونه😒 الانم مخصوصا دخترمو برده ک من احساساتی بشم 

برگردم

حالم افتضاح خرابه.

اما باید رو تصمیمم بمونم

برام دعا کنید

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو خودت کار کن خودتو قوی کن

بچه برای پدرش هم هست و حق داره ببردش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
خب اگه خوبه برگرد

ن خوب نمیشه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
حضانت میشه با کی؟چند سالشه.‌؟

س ساله.

قوی باش و وا نده

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
رو خودت کار کن خودتو قوی کن بچه برای پدرش هم هست و حق داره ببردش

میدونم اما دلم اشوبه😢

2706