2703
2553
عنوان

ناهار با اجی + عسک

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 20 پست
سفرت کو دخترجان میریزه رو فرش ک 

سفره کناره اون بالا

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نوش جونتون .عزیزم چجوری درست کردی؟

سیب زمینی رو معمولی تووو روغن فراوان سرخ کردن قارچ و اویشن تفت دادم و پنیر ریختم روش گذاشتم فر اب شه

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2720

ناهارتم خیلی قشنگه.درجواب پست بعدیت اینجامیگم اونجاشلوغه خیلی من عکستوندیدم ولی حرفتوباورمیکنم تونی نی سایت یکی میگه من زشتم عکس میزاره همه میان تعریف میکنن وای توکه خشگلی زشت نیستی وازاین حرفااماامان ازروزی که کسی بگه خشگلم دیگه انقدبارش میکنن که نگومن ازنظره خودم ودیگران زیبام یه رژمیزنم زمین تاآسمون فرق میکنم تیک های بقیه روهم میبینم نسبت به خودم اخلاقم مهربونه ولی میبینم به سبب مهربونیم بقیه پاروفراترمیذارن مشکلات شمابرای من هم پیش اومده ولی به همسرم نگفتم خاستگاری نه ولی مشابه حالاهم اگراذیتی لینک تاپیکتوبذارتوتاپیک نی نی یارحذف تاپیک تاحذفش کنه

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری