2726
عنوان

مادرشوهر

169 بازدید | 20 پست

مادرشوهر شمام نخود تو دهنش خیس نمیخوره؟یه قضیه ای بود که نمیشد ازش مخفی کنیم و مجبور شدیم گفتیم.یه سال پیش.با اینکه صد بار شوهرم بهش سپرد به کسی نگو اما فامیلو پر کرد بعدم گفت‌ حواسم نبود گفتم.همین دهن لقیش کار ما رو خراب کرد و نشد اون کارو بکنیم.الان یه سال گذشته ها اما همچنان هر وقت یادم میفته حرص میخورم.همش تقصیر مادرشوهرمه که کارمون جور نشد😭😭مادرشوهرای شمام انقد دهن لقن؟هنوزم نمیدونم چرا به همه گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه من مامانم اینطوریه البته الان دیگه اینطوری نیست بهش بگیم نگو دیگه نمیگه مادر شوهرمم بنده خدا ک دیگه اصلا نمیگه همشم سعی داره پسراش عروساش دختران کلا همه رو تو چشم هم خوب جلوه بده اما خواهر شوهرم خیلی دهن لقه

حالا موضوع سر چی بوده استارتر جان که با گفتنش به همه کنسل شده قضیه

یه قضیه ای بود که چون مادرشوهرم همه جا رو پر کرد زیرابمون زده شد.اصلا نمیخواستیم بهش بگیم اما واقعا نمیشد.مجبور شدیم بگیم.خیلی زود همه خبر شدن.ادم حسودم که فراوونه شکر خدا

2706