1421
1389
عنوان

مادرشوهر

164 بازدید | 20 پست

مادرشوهر شمام نخود تو دهنش خیس نمیخوره؟یه قضیه ای بود که نمیشد ازش مخفی کنیم و مجبور شدیم گفتیم.یه سال پیش.با اینکه صد بار شوهرم بهش سپرد به کسی نگو اما فامیلو پر کرد بعدم گفت‌ حواسم نبود گفتم.همین دهن لقیش کار ما رو خراب کرد و نشد اون کارو بکنیم.الان یه سال گذشته ها اما همچنان هر وقت یادم میفته حرص میخورم.همش تقصیر مادرشوهرمه که کارمون جور نشد😭😭مادرشوهرای شمام انقد دهن لقن؟هنوزم نمیدونم چرا به همه گفت

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

نه من مامانم اینطوریه البته الان دیگه اینطوری نیست بهش بگیم نگو دیگه نمیگه مادر شوهرمم بنده خدا ک دیگه اصلا نمیگه همشم سعی داره پسراش عروساش دختران کلا همه رو تو چشم هم خوب جلوه بده اما خواهر شوهرم خیلی دهن لقه

1376
حالا موضوع سر چی بوده استارتر جان که با گفتنش به همه کنسل شده قضیه

یه قضیه ای بود که چون مادرشوهرم همه جا رو پر کرد زیرابمون زده شد.اصلا نمیخواستیم بهش بگیم اما واقعا نمیشد.مجبور شدیم بگیم.خیلی زود همه خبر شدن.ادم حسودم که فراوونه شکر خدا

1387
برا منم چی بگم .هجده سال پیش عروسی کردم سه روز از شهادت حضرت زهرا گذشته بود پیش هر کس شد گفت اینا ای ...

از این دهه هایی که شیش ماه سال عذاداریه؟ حالا خوبه به زعم شیعه حضرت زهرا رو سنی ها کشتن بعد ده روز روایت سنی رو هم عذا میگیرن...بیخیال بابا

اره اینم حرف دختر خودشم پخش میکنه.خیلی اخلاق بدیه!

پس منظور نداره اخه بعضی ها حرف دخترخودشون نگه میدارن حرف عروس پخش میکنن اما برا ما همه از روی سادگی هست سعی کن چیزی به اش نگی 

مادرشوهر من حرف و كار مارو ميگه ولي برادرشوهرمو نه!! وضعش صدبرابر بهتر از ماست ولي كسي نميدونه م ...

واااای اره مادرشوهر منم برا اون پسر و عروسش رازداره.واقعا دلیلش چیه؟

واااای اره مادرشوهر منم برا اون پسر و عروسش رازداره.واقعا دلیلش چیه؟

مادرشوهرم برادرشوهرمو خييييلي دوست داره

نميخواد اذيت شن

ولي ما براش مهم نيستيم

هرجا ميشينه ميگه شوهر منو دوست نداره  

مادرشوهرم برادرشوهرمو خييييلي دوست داره نميخواد اذيت شن ولي ما براش مهم نيستيم هرجا ميشينه ميگه ش ...

وا عجب ادمیه ها.مادرشوهر منم پسر وسطیشو بیشتر دوس داره.همیشه حق با اوناس

1339