2737
2734
عنوان

ی نفر هی زنگ میزنه فوت میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 33 پست
چی بگم؟  

به یکی بگو تا بزنه 

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اينجا بزار شماره شو  هزار نفر بهش زنگ ميزنن ديگه پشيمون ميشه از اين غلطا بكنه     ...

👍👍😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
به خط منم یکی مزاحم میشه اس های خییییلی بدی میده چیکارکنم

به يه آقا بگو از خطت بهش زنگ بزنه و فحشش بده . اگه شر نميشه به همسرت بگو و الا به برادري پدري كسي بگو  حتما 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
09907721675

از پروفایلش عکس بگیر برام بفرست ببینم آشنا نیس.. 😘😘😘

برات گذاشتم

من دانشجو بودم يه نفر برام اس عاشقانه ميفرستاد ( همه ميدونستن متاهلم )  . از رفتار همكلاسيام شك كرده بودم كه كيه . شماره شو دادم به همسرم زنگ زد . به غلط كردن افتاد

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706