2726
عنوان

ی نفر هی زنگ میزنه فوت میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 33 پست
چی بگم؟  

به یکی بگو تا بزنه 

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اينجا بزار شماره شو  هزار نفر بهش زنگ ميزنن ديگه پشيمون ميشه از اين غلطا بكنه     ...

👍👍😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
به خط منم یکی مزاحم میشه اس های خییییلی بدی میده چیکارکنم

به يه آقا بگو از خطت بهش زنگ بزنه و فحشش بده . اگه شر نميشه به همسرت بگو و الا به برادري پدري كسي بگو  حتما 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
09907721675

از پروفایلش عکس بگیر برام بفرست ببینم آشنا نیس.. 😘😘😘

برات گذاشتم

من دانشجو بودم يه نفر برام اس عاشقانه ميفرستاد ( همه ميدونستن متاهلم )  . از رفتار همكلاسيام شك كرده بودم كه كيه . شماره شو دادم به همسرم زنگ زد . به غلط كردن افتاد

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706