2737
2739
عنوان

همچین پیشنهادی رو قبول میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 34 پست
واقعا برام جالبه بدونم .دختری مثل شما . چی اون اقا .باعث شده که جذبش بشی؟؟

بیخیالش شدم ولی متشخص و با فرهنگ بود و بعدا هم خوشحال شدم ک ردش کردم

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا برام جالبه بدونم .دختری مثل شما . چی اون اقا .باعث شده که جذبش بشی؟؟

هیچی مثل ادب و شخصیت و فرهنگ و عاطفه نمیتونه ی خانم رو جذب کنه نه مول ن زیبایی مرد حداقل واسه من اینطوره 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
بیخیالش شدم ولی متشخص و با فرهنگ بود و بعدا هم خوشحال شدم ک ردش کردم

شاخ دراوردم .فکرشو نمیکردم .انلاین باشی

متشخص و با فرهنگ ؟؟؟؟؟

خیلی ها متشخص و با فرهنگ هستن

اون اقا خوش صحبت بوده بخاطر همین تونسته جذبت کنه

2728
شاخ دراوردم .فکرشو نمیکردم .انلاین باشی متشخص و با فرهنگ ؟؟؟؟؟ خیلی ها متشخص و با فرهنگ هستن اون ...

معمولا نی نی سایتم چطور از انلاین بودنم شاخ دراوردین؟؟😐😐 خب من ک باهاش نبوودم ک کاملا بشناسم یکی دوبار حرف زدیم ک ب تعاهم نرسیدیم همین

منو میشناسی؟؟؟؟ من شما رو میشناسم

منو میشناسی؟؟ از کجا؟ اینجا؟ کاربریتو دیدم ولی نه نمیشناسم

2738
همون کاربری مو میگم قبلا با هم اینجا حرف زدیم

اها اره یادم اومد

میخوام یه سوال کنم مگه تو چی داری که اینهمه به خودتت مینازی؟؟؟ البته ببخشید اینجوری پرسیدم

من چیزی ندارم ک ب خودم بنازم حوصله ادم جدید تو زندگی رو ندارم  اینم یهویی ازش خوشم اومد و تموم شد رفت 

من چیزی ندارم ک ب خودم بنازم حوصله ادم جدید تو زندگی رو ندارم 

متوجه هستم

مثل خودم

در اصل رشته در اعتماد داره.

نمیتونی به این راحتی اعتماد کنی.منم اگر تا الان با کسی نیستم .چون سخت اعتماد میکنم.البته اگر شناخت کم کم صورت بگیر .بعدش ادم میتونه در حد شناختی که داره .به طرفش اعتماد کنه

متوجه هستم مثل خودم در اصل رشته در اعتماد داره. نمیتونی به این راحتی اعتماد کنی.منم اگر تا الان ب ...

اصلا حرف اعتماد نیست حرف اینه ک اومدن ی ادم حدید واسم سخته بعد اینجا ازدوواجا سنتین نه ک مدرن نباشه هست ولی واسه خانواده ما ک مذهبین و سرشناس نمیشه فک کن یکیو ک نمیشناسی سر ی ماه باهاش ازدواج کنی 

خب واقعا نمیشه سر یکماه ازدواج کرد خانواده ی مذهبی و سرشناسی دارید؟؟؟؟

اره

2706