2726
عنوان

همچین پیشنهادی رو قبول میکنید؟

221 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها من 35 سالمه ولی بطور حدی قصد ازدواج ندارم ولی خب بخاطر موقعیتم خواستگار میره و میاد ک بقول مامانم فقط دارم بازی درمیارم و هرکدومو ب علتی رد میکنم فقط اون ماه تصادفا با ی اقایی اشنا شدم ک ازش خوشم اومده قبلا ازدواج کرده و ی دختر داره  فک میکردم قصدش خواستگاری و ازدواجه ولی دتبال ی دوستی ادامه دار و پایدار و از این حرفاس در صورتی ک من اهل این نوع روابط تیستم دوست ندارم باهاش دوست بشم  شما باشید چیکار میکنید بعد عمری از یکی خوشتون بیاد بعد اون پیشنهادش دوستی باشه نه ازدواج 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دورشو خط بکش....خودتو تباه نکن....منطقی باش یه خاسگار خوب اومد ردش نکن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
تو ۳۵ سالگی واقعا قصد ازدواج نداری؟

نه ندارم اینم اخلاقاش خاصن ک چشممو گرفته

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

خیلی از مردها اخلاقای خاصی دارن..تو باهاشون آشنا نشدی..شاید یه خاسگارت خاص‌تر باشه (:   .چرا موقعیتات و از دست میدی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بلده روزگاره که خاصه 

تو فکر میکنی منظور از پیشنهادش تا کجا پیش بره؟ 

ازدواج درست بهتر نیست تا یه روز بشینی غصه بخوری چه کلاهی سرت رفته 

خیلی مرد بود زنشو نگه میداشت از پیشنهادش معلومه چه ذاتی داره 

اینم بدون بجز تو به کسای دیگم این پیشنهادو داده و میده 

خیلی از مردها اخلاقای خاصی دارن..تو باهاشون آشنا نشدی..شاید یه خاسگارت خاص‌تر باشه (:   .چرا مو ...

واسه اینکه وسواسی شدم دیگه نمیتونم کسی رو بپذیرم گفتم ک الکی عیب میذارم و بهونه میگیرم بعد ک رفتن میگم حیف خوب بوداا

واسه اینکه وسواسی شدم دیگه نمیتونم کسی رو بپذیرم گفتم ک الکی عیب میذارم و بهونه میگیرم بعد ک رفتن می ...

دلت شکست میخاد..خودخوری..یه عمر پشیمانی...حسرتتت

آدم تا سرش ب سنگ نخوره براش درس نمیشع

بلده روزگاره که خاصه  تو فکر میکنی منظور از پیشنهادش تا کجا پیش بره؟  ازدواج درست بهتر ن ...

والا دیگه اونقدر نمیشناسمش ولی خب ادم اصیل و متشخص و تحصیلکرده ایه خودمم میدونم نباید پیشنهادشو قبول کنم ولی دلم گرفت ک بهش گفتم نه اومدم تاپیک زدم

ادامه نده  ولی به ازدواج فکر کن به موردای دیگت فکر کن

از این خوشم اوند وگرنه دیگه دوست ندارم ازدواج کنم 

والا دیگه اونقدر نمیشناسمش ولی خب ادم اصیل و متشخص و تحصیلکرده ایه خودمم میدونم نباید پیشنهادشو قبول ...

عزیزم هر چند تحصیلکرده و متشخص 

منی که دارم بهت میگم متاهلم آدمهای زیاد رو دیدم 

تو احساسی هستی اونم بلده 

اون میخواد یه دوستی بدون تعهد داشته باشه و همه کار بکنه 

تو سعی کن طبق معیارات از بین خواستگارات انتخاب کنی اونوقت ببین چه روزای زیبایی داری 

ولی با این آقا فقط حرص و جوش و خودخوری خواهی داشت 

عزیزم تمام خواسته هاتو بنویس و از خدا کمک بخواه آدم مورد نظرتو سر راهت بزاره و خوشبخت بشی 

2706