1421
1411
عنوان

همچین پیشنهادی رو قبول میکنید؟

152 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها من 35 سالمه ولی بطور حدی قصد ازدواج ندارم ولی خب بخاطر موقعیتم خواستگار میره و میاد ک بقول مامانم فقط دارم بازی درمیارم و هرکدومو ب علتی رد میکنم فقط اون ماه تصادفا با ی اقایی اشنا شدم ک ازش خوشم اومده قبلا ازدواج کرده و ی دختر داره  فک میکردم قصدش خواستگاری و ازدواجه ولی دتبال ی دوستی ادامه دار و پایدار و از این حرفاس در صورتی ک من اهل این نوع روابط تیستم دوست ندارم باهاش دوست بشم  شما باشید چیکار میکنید بعد عمری از یکی خوشتون بیاد بعد اون پیشنهادش دوستی باشه نه ازدواج 

خدایا هرکس ظاهر زندگیمو میبینه میگن خوشبحالت خودت از این نقاب شیکی که بهم دادی خسته نشدی؟؟؟؟؟

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

تو ۳۵ سالگی واقعا قصد ازدواج نداری؟

نه ندارم اینم اخلاقاش خاصن ک چشممو گرفته

خدایا هرکس ظاهر زندگیمو میبینه میگن خوشبحالت خودت از این نقاب شیکی که بهم دادی خسته نشدی؟؟؟؟؟
1390

خیلی از مردها اخلاقای خاصی دارن..تو باهاشون آشنا نشدی..شاید یه خاسگارت خاص‌تر باشه (:   .چرا موقعیتات و از دست میدی

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی                     

بلده روزگاره که خاصه 

تو فکر میکنی منظور از پیشنهادش تا کجا پیش بره؟ 

ازدواج درست بهتر نیست تا یه روز بشینی غصه بخوری چه کلاهی سرت رفته 

خیلی مرد بود زنشو نگه میداشت از پیشنهادش معلومه چه ذاتی داره 

اینم بدون بجز تو به کسای دیگم این پیشنهادو داده و میده 

خیلی از مردها اخلاقای خاصی دارن..تو باهاشون آشنا نشدی..شاید یه خاسگارت خاص‌تر باشه (:   .چرا مو ...

واسه اینکه وسواسی شدم دیگه نمیتونم کسی رو بپذیرم گفتم ک الکی عیب میذارم و بهونه میگیرم بعد ک رفتن میگم حیف خوب بوداا

واسه اینکه وسواسی شدم دیگه نمیتونم کسی رو بپذیرم گفتم ک الکی عیب میذارم و بهونه میگیرم بعد ک رفتن می ...

دلت شکست میخاد..خودخوری..یه عمر پشیمانی...حسرتتت

آدم تا سرش ب سنگ نخوره براش درس نمیشع

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی                     
1394
بلده روزگاره که خاصه  تو فکر میکنی منظور از پیشنهادش تا کجا پیش بره؟  ازدواج درست بهتر ن ...

والا دیگه اونقدر نمیشناسمش ولی خب ادم اصیل و متشخص و تحصیلکرده ایه خودمم میدونم نباید پیشنهادشو قبول کنم ولی دلم گرفت ک بهش گفتم نه اومدم تاپیک زدم

ادامه نده  ولی به ازدواج فکر کن به موردای دیگت فکر کن

از این خوشم اوند وگرنه دیگه دوست ندارم ازدواج کنم 

والا دیگه اونقدر نمیشناسمش ولی خب ادم اصیل و متشخص و تحصیلکرده ایه خودمم میدونم نباید پیشنهادشو قبول ...

عزیزم هر چند تحصیلکرده و متشخص 

منی که دارم بهت میگم متاهلم آدمهای زیاد رو دیدم 

تو احساسی هستی اونم بلده 

اون میخواد یه دوستی بدون تعهد داشته باشه و همه کار بکنه 

تو سعی کن طبق معیارات از بین خواستگارات انتخاب کنی اونوقت ببین چه روزای زیبایی داری 

ولی با این آقا فقط حرص و جوش و خودخوری خواهی داشت 

عزیزم تمام خواسته هاتو بنویس و از خدا کمک بخواه آدم مورد نظرتو سر راهت بزاره و خوشبخت بشی 

1427
واقعا برام جالبه بدونم .دختری مثل شما . چی اون اقا .باعث شده که جذبش بشی؟؟

بیخیالش شدم ولی متشخص و با فرهنگ بود و بعدا هم خوشحال شدم ک ردش کردم

واقعا برام جالبه بدونم .دختری مثل شما . چی اون اقا .باعث شده که جذبش بشی؟؟

هیچی مثل ادب و شخصیت و فرهنگ و عاطفه نمیتونه ی خانم رو جذب کنه نه مول ن زیبایی مرد حداقل واسه من اینطوره 

بیخیالش شدم ولی متشخص و با فرهنگ بود و بعدا هم خوشحال شدم ک ردش کردم

شاخ دراوردم .فکرشو نمیکردم .انلاین باشی

متشخص و با فرهنگ ؟؟؟؟؟

خیلی ها متشخص و با فرهنگ هستن

اون اقا خوش صحبت بوده بخاطر همین تونسته جذبت کنه

1391