1421
1389

شنیدم مردا حتی پاک ترین شون آخرش هرز می پرن یعنی به زن شون خیانت می کنن 

نظر شما چیه ؟؟؟

سوال دومم

به نظر شما تو این دوره و زمونه پسری که دوست دختر نداشته باشه و هم چنین طرف زنای صیغه ای و زنای اون کاره هم نره وجود داره ؟ شما دیدین ؟؟؟

لطفا نظرتون رو راجع به هر دو سوالم بگید 

مردها و پسرهایی که شما می شناسین بیشترشون چطورن؟؟؟

تعداد رای : 47
نظرسنجی
اهل زن بازی یا دختر بازی هستن
14
29%
آدمن و اهل زن بازی و دختر بازی نیستن
33
70%

سوال اول 👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼 مثل اینه بگیم همه زنا خیانت میکنن یا همه ی زنا خیانت نمیکنن همه مثل هم نیستن  

سوال دوم بله وجود دارن 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 👈🏼چالش عکس پروفایل.👈🏼عکس پروفایل 👈🏼 چالش ۶۳ روز   👈🏼علت کم نشدن وزن  👈🏼رژیم شوک

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

وا؛همه ک مثل هم نیستن؛خدارو شکر تو کل فامیلمون یه مورد خیانت نبوده.

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S
1436

ادم سالم هم وجود داره 

در جواب هر دو سوالت همین کافیه

کسی تو این سایت از خوشبختیاش نمیگه

بی تو عباس رقیه رفت بر اسیری‌اش/ ضربه‌هایی بخورد بر دندان‌های شیری‌اش/ خیزران و سر زینب، سجاد و مریضی‌اش/ شام و رقاصه‌و تشت و صحبت کنیزی‌اش/عباس تا تو رفتی دشمنت نیرو گرفت/ یار زینب دست بر زانو گرفت/تا تو رفتی دست دشمن باز شد/ پای گلچین هم به گلشن باز شد/ تا تو رفتی چشم دشمن شور شد/ گفت سوغاتی ما هم جور شد/ عباس تا تو بودی خیمه‌ها آرام بود/ دشمنت در کربلا ناکام بود/ تا تو رفتی دشمنت شاداب شد/ تا تو رفتی تازیانه باب شد/ عباستا تو رفتی حرمله تحریک شد/ وقت ذبح کودکان نزدیک شد/ عباستا تو رفتی شاه دین بیچاره شد/ مادر اصغر دگر آواره شد/ تا تو رفتی عباس، حرمت زینب شکست/ خاک روی معجر زینب نشست/ تا تو رفتی خیمه بد اقبال شد/ دلبر تو راهی گودال شد/ تا تو رفتی ناله زد هل من معین/ خورد با صورت غریبانه زمین/ ناکسی چکمه به پا خنجر به دست/ آمد و برسینه‌ی مولا نشست/ تا تو رفتی پیرمرد هم شیر شد/ چون عصایش دست او شمشیر شد/ تا تو رفتی گوشها پاره شدند/ دختران بی‌کس و آواره شدند/ تا تو رفتی معجران غارت شدند/ کوفیان همه بی‌غیرت شدند/ تا تو رفتی کوچه سنگ باران شد/ سر به روی نیزه‌ها مهمان شد...               عباس           کوفیان چه شورو هیزند و همه بی‌چشم‌رو/ زینبت را ببرند بازارو کوچه، کو به کو......                       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه      شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله

حرفت درست نیست

ادم باید بدونه با کی وارد رابطه میشه 

طرفشو بشناسه

اتفاقا مرد متعهدم وجود داره 

متعهد ب این معنی نیس ک دوس دختر نداشته یا شیطنت نکرده و بچه مثبت و چشم و گوش بسته بوده

متعهد اینه که با تموم شیطنت گذشتش به زن و زندگی متاهلیش پای بند باشه

در ضمن هر کی دوس دختر داشته تو کار صیغه نبوده یک

دوما اینکه ادما تغییر میکنن پس نه اونی که شیطون بوده 

مجردی مرد خائن و اهل زندگی نیس

ن اونی که بچه مثبت بوده تو زندگی متاهلی هم متعهد هس و خیانت نمیکنه و البته برعکسشم هس 

همه و همه بسته به طرفت بستگی داره طرفتو بشناس

من به چشم خویش دیدم که جانم میرود...

سوال اول خیرررررررر....

اطرافم مردان چشم پاک و وفادار دیدم....

سوال دوم ..یا دوست دختر یا صیغه،یا پسرا سعی میکنن سریعتر ازدواج کنن تا نیازاشون برطرف شه...یا بعضیا ممکنه عمل خ.و.د..ارض..بکننن،،بعضیا کلا سردن،،،

تا همه امیدم به توست...مرا از خطرات چه باک...
1432

۱..نه..همه ی مردا هرز نیستن تعداد مردهای خوب هم چندان کم نیست فقط ملاکها عوض شده..دیگه دنبال خانواده درست و انسان پاک نیستن پول و چهره و ....شده ملاک اصلی

۲..بله وجود داره..مردای دور و بر من قریب به اتفاق پاکن و اهل دختر بازی و اینا چه تو مجردی چه متاهلی نیستن و نبودن..از همسرم تاااا برادرشوهر مجردم تاا برادر خودم...

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

مگه مرد با مرد خیانت میکنه؟ خوب همون قدر هم مرد خاین هست زن خاین هم هست مردا با زنا خیانت میکنن پس فقط مردا مقصر نیستن هم زن مقصره هم مرد باید گفت تو این دوره ایا زن و مرد وفادار وجود داره؟ 

محتاجم به دعاتون منم همتونو دعا میکنن 

ما میخوایم تمام تقصیرها رو بندازیم گردن یه نفر ولی تو هر مشکلی حداقل دو تا مقصر وجود داره نمیشه همه تقصیرها رو گردن یه نفر انداخت تو همین سایت یه سریا میگن چقدر زنای خراب وجود دارن یه سریا میگن چقدر مردای خراب پس هردو جنس مقصرن 

محتاجم به دعاتون منم همتونو دعا میکنن 
ما میخوایم تمام تقصیرها رو بندازیم گردن یه نفر ولی تو هر مشکلی حداقل دو تا مقصر وجود داره نمیشه همه ...

درسته منم می خوام بدونم ادمای خوب و پاک و وفادار بیشترن یا ادمای بد 😔

1418

خب عزیزم خوبو بد همیشه توهرچیزی دیده میشه هم پسر بی دوس دختر دیدم هم با دوس دختر اما ادم نمیتونه امار دقیقا بگه چون بعضیا دارن و قایم میکنن

یه روزی دست خودمو میگیرم میبرمش یه جا که دست هیچکس بهش نرسه

خیلی تو فازی

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند