2726

خانما اوایل ازدواجم دکتر گفت که زخم دارم و 3 دوره درمان استفاده کردم ولی گفت خوب نشدی بعد پاپ اسمیر هم دادم گفت فقط التهاب داری باید فریز کنی منم ترسیدم بعد یه مدتی گذشت رفتم یه دکتر دیگه که خیلی تعریفش میکردن گفت زخم نداری این دکتره واسه پول گفته فریز کن پس به نظرتون چرا تو آزمایش نوشته التهاب داری الان واقعا نمیدونم حرف کدومشون باور کنم،،،چن ماه گذشت هیچ مشکلی نداشتم نه لکه دارم نه درد موقع رابطه فقط یه مدتی خارش شدید داخل واژن گرفتم به نظرتون علتش چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
التهاب و خارش فکرکنم مربوط به عفونته امازخمو حتما بایدپیش دکترخوب فریزکنی هرجایی خوب فریزنمیکنه

ببخشید یعنی چی زخم باید فریز کنن؟؟

تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋

وای منم زخم دارم الان از اول تابستون تا حالا یبار فریز کردم خوب نشدم رفتم یه دکتر دیگه اون کرایو کرد و سوزوند ده روز دیگه  

یگه باید برم دکتر میترسم خوب نشده باشم اینبار 

💫 *در کنار ما زیباتر از همیشه بدرخشید* 💫هر آنچه از یک *فروشگاه آرایشی بهداشتی* نیاز دارید را به صورت *آنلاین* سفارش دهید 📱ما اینجا هستیم تا شمارا *بدون ویزیت* برای  رسیدگی بهتر *پوست و مو* 👩🏻‍🦰و *زیبا تر* شدن مشاوره دهیم*کیفیتی* که انتظارش رو *داری* 🤩با *قیمتی* که انتظارش رو *نداری*🤑*خریدت رو به تجربه ای خوب تبدیل میکنیم* 😌*زیبایی* تان را به رخ بکشیدچون *لایقش* هستید 😉
التهاب و خارش فکرکنم مربوط به عفونته امازخمو حتما بایدپیش دکترخوب فریزکنی هرجایی خوب فریزنمیکنه

آخه آخرین دکتری که رفتم گفت زخم نداری حالا نمیدونم واقعا دارم یا نه

من علائمم فقط درد سمت راست پایین شکمم بود فکر نمیکردم به زخم ولی گفت خیلی بزرگه زخمم

💫 *در کنار ما زیباتر از همیشه بدرخشید* 💫هر آنچه از یک *فروشگاه آرایشی بهداشتی* نیاز دارید را به صورت *آنلاین* سفارش دهید 📱ما اینجا هستیم تا شمارا *بدون ویزیت* برای  رسیدگی بهتر *پوست و مو* 👩🏻‍🦰و *زیبا تر* شدن مشاوره دهیم*کیفیتی* که انتظارش رو *داری* 🤩با *قیمتی* که انتظارش رو *نداری*🤑*خریدت رو به تجربه ای خوب تبدیل میکنیم* 😌*زیبایی* تان را به رخ بکشیدچون *لایقش* هستید 😉

سرکه میشه منم استفاده کنم برا درمان  قارچ هم خوبه ؟

2706