2726
عنوان

خدا بمن رحم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیشترین اضافه وزنت از چند ماهگی بود؟ 

از ۲۰ تا ۲۵ هفته ۸ کیلو🤣🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

وای خدا منم خیلی چیزا دلم میخواد بخورم اما باز باید هویج گاز بزنم امان از این رژیم لعنتی

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
من هوس آش دوغ میکردم یهو ۵ صبح 😐 پامیشدم ماست و سبزی رو قاطی میکردم میداشتم رو گاز نمیتونستم طاقت ...

🤣🤣🤣🤣تو منی یا من توام

من یبار بیچاره بابامو چهار صبح بیدار کردم سوپ درست کنه🤣🤣🤣ساعت سه صبح اشک میریختم واسه استانبولی🤣🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
تروخدا؟  ن باو من زیاد چاق نمیشم چشم نزنم خودمو

بخدا 😶

اخرین چکاب ۸۶ کیلو بودم دیگه روز آخرو نمیدونم 😁

ولی باز برگشتم ب دوران قبلیم

نگران نباش

بخور نوش جونت  😋😋😋

(    )
2706