2726

بله

با اینکه چادری هستم و حجابمو به خوبی رعایت میکنم، بیرون بودم با شوهرم یه بی شرف پیش شوهرم بهم دست درازی کرد

امان از مرد بی شرف و مردای بی غیرتی مثل شوهر من

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

آره متاسفانه تو حرم امام رضا کنار سقاخانه در حیاط یه مردی خیلی محکم پشتمو مالوند اصلا خاطره خوبی از حرم نشد برام  

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره یکی ناخون کرد.. 😐حالم بهم خورد اگه میتونستم میکندم میپروندم بیرون😐

چند مریصن بعضی از مردایه جامعه چقد حقیرن 

بجا هم رفتین یه تجمع مردمی بود من آدم با حجابی هستم مانتو بلند اینطوری اونروز اینقد دست به بدن کشیده میشد ک فقط با دوستام اومدیم بیرون 

مرده بچش تو بغلش بود دست کشید رفت نگاش کردم خندید 

آدم نمیتونه هیچی هم بگه حق به جانب میشن مردمم میگن دختره خراب بود

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2728

بمن کسی دست نزده ولی ی بار ی مرده افتاده بود دنبالم آروم زیر گوشم وز وز میکرد زر مفت میزد😡😡😡😡 خدا خدا میکردم مادرشوهرم نبینه 😡😡😡😡 آخر سر ب مامانم گفتم مامانم برگشت ی نگاه میرغضبی کرد مردتیکه در رفت🤬🤬🤬🤬

چرا شوهرت؟؟

چون با شوهرم بیرون بودیم

مردک بی شرف پیش شوهرم بهم دست درازی کرد و شوهرم فهمید هیچی نگفت بهش

شوهرم کلا بی رگ و غیرته، از درگیری میترسه، برا همین خودشو قاطی مسائل نمیکنه ترجیح میده بی خیال باشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
دقیقا وقتی تو صورتشون هم نگا میکنی لبخند تحویلت میدن

بی ادبی نباشه ولی پیر مرد ها خراب تر ینی از اون روز دیگ گفتم غلط کنم این جور جاها برم

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
چون با شوهرم بیرون بودیم مردک بی شرف پیش شوهرم بهم دست درازی کرد و شوهرم فهمید هیچی نگفت بهش شوهرم ...

نگو می ترسه نگو بی غیرته یه تیغ و یک ثانیه یه هل دادن منجر به مرگه، من شوهرم درگیر میشه کلی سوءسابقه داره سرکتک کاری و غیرت بی جاش

بی ادبی نباشه ولی پیر مرد ها خراب تر ینی از اون روز دیگ گفتم غلط کنم این جور جاها برم

اره یه خانومی چنروز پیش داشت را میرفت پیرمرده پاش لب گور بود پشت سر خانومه چش بر نمداشت ازش

2706