1874
1924

نه

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

پیش اومده.خیلی حس بدیه هیچ وقت یادم نمیره

بیشرفا

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
1911
1826

بله

با اینکه چادری هستم و حجابمو به خوبی رعایت میکنم، بیرون بودم با شوهرم یه بی شرف پیش شوهرم بهم دست درازی کرد

امان از مرد بی شرف و مردای بی غیرتی مثل شوهر من

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو ❤️ دارد ضربان 💞دوست جونیا یه صلوات واسه سلامتی میوه های شیرین زندگیم میفرستین😍💕. (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

آره متاسفانه تو حرم امام رضا کنار سقاخانه در حیاط یه مردی خیلی محکم پشتمو مالوند اصلا خاطره خوبی از حرم نشد برام  

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

اره یکی ناخون کرد.. 😐حالم بهم خورد اگه میتونستم میکندم میپروندم بیرون😐

چند مریصن بعضی از مردایه جامعه چقد حقیرن 

بجا هم رفتین یه تجمع مردمی بود من آدم با حجابی هستم مانتو بلند اینطوری اونروز اینقد دست به بدن کشیده میشد ک فقط با دوستام اومدیم بیرون 

مرده بچش تو بغلش بود دست کشید رفت نگاش کردم خندید 

آدم نمیتونه هیچی هم بگه حق به جانب میشن مردمم میگن دختره خراب بود

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠