2726
عنوان

تو ماشین لباسشویی ۷ کیلویی میشه چندتا لباس انداخت یا خراب میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2008 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفت کیلو منظورشون ماکسیمومه البته هفت کیلو لباس نه ها 

لباسا با وزنه آبی که پر میشه توو لباسشویی نباید بیشتر از هفت کیلو بشه 

به ما گفتن حجمِ کم سعی کنید یه دونه لباسُ نشورید ترجیحا دو تا یا سه تا باشه ظاهرا وقتی یه لباسُ میندازیم ممکنه مخزن قُر بشه

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.

من رو فرشی کوچیک و پتو یه نفره م میندازم مال من ۵ کلوییه 😁

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
من همیشه لباسام کمن باید خراب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم والا من یسری شنیدم گفتن که نباید کم بندازی خراب میشه منم میترسم کم بندازم بدبختی پرم نمیشه که مگه دونفرادم چقدر لباس کثیف میکنن

عزیزم هر ازگاهی ایرادی نداره. ولی کلا بهتره ک لباس رو اندازه بریزی نه خیلی کم و نه خیلی زیاد. زن ع ...

چی جالب

تو کشورهای خارجی ماشین لباسشویی مشترک تو لاندری وجود داره داشتم فکر میکردم زن عموی تو رو میکشتی هم از اون ماشینا استفاده نمیکرد    

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  
2706