1421
1389
عنوان

مو فرفریا بدبختا بیچارها 😭😖😖

343 بازدید | 55 پست

آقا من دیگه بیچاره شدم از دست این موها بخدا شب خواب راحت ندارم که مبادا موهام فر بخوره 

میشورم تر وتمیز خرامان خرامان میام سشوار میکنم اتو میکشم ۱مین بعدش فررررر خورده چرا چون یه کوچولو عرق کردم😭😭

اصلا کابوسه شبامه مهمونیا دو ساعت صاف میکنم شیک و مجلسی مثل سیندرلا میرم برمیگردم آناستازیا تشریف دارم 😖😖

چکار کنم خیلی حال گیره کافی یکم رطوبت بخوره وززززسرم وشامپوم بی تاثیر برا ۱ ساعت جواب میده

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
1432
1387

رجوع شود به امضای بنده 

👇👇👇👇👇

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
همه تو کف فر و حالت س...ک...سیشن   من دوستم رو موهام نظر داشت از خدات باشه موهات فرع

وای نه داغون فر

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤
تو همه حالت بباف ک راحت باشی فقط جلو همسرت باز کن

وای نه میشم شیررر باز باشه😅😅

حالا همسرم فر دوست داره

1391