1421
1389

دور مردمک چشمم یه خط آبی هست ینی باردارم😂

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️

😑

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

نخیر سردیت کرده خوراکی گرم بخور

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
😑

قیافه شو 😀😂

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

نخیر سردیت کرده خوراکی گرم بخور

اع صب چای نبات خوردم که 😀

1390

خخخخ منم نمیدونم دیروز ی خانومی این تاپیک زده بود هم مژه هاش بهم چسبیده و دوتایی بودن هم سفیدی چشمش ابی بود گفت بارداره....مامان بزرگ اقامم همش میگه مژه هات بهم چسبیده ان حامله ای....البته ماه قبلم گفت حامله ای اما نبودم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربانم مرسی ک هستی....قربون اقام امام حسین برم ک حاجتمم داد و دلمو شاد کرد انشاءالله دامن همه منتظرا سبز بشه ب زودی.....🙏
خخخخ منم نمیدونم دیروز ی خانومی این تاپیک زده بود هم مژه هاش بهم چسبیده و دوتایی بودن هم سفیدی چشمش ...

انشالله این ماه بارداری عزیزم

انشالله این ماه بارداری عزیزم

انشاءالله اول تو عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربانم مرسی ک هستی....قربون اقام امام حسین برم ک حاجتمم داد و دلمو شاد کرد انشاءالله دامن همه منتظرا سبز بشه ب زودی.....🙏
خخخخ منم نمیدونم دیروز ی خانومی این تاپیک زده بود هم مژه هاش بهم چسبیده و دوتایی بودن هم سفیدی چشمش ...

ن ربطی نداره من همه ی علایمارو داشتم اما نبودم

دیگه اقن منتظرش نمیشم و ب علایماهم دل نمیبندم

دارو هم نمیخورم

هر وقت خودش خواست میده

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همسرم پُشتِ منه....دنیا توی مُشتِ منه...
ن ربطی نداره من همه ی علایمارو داشتم اما نبودم دیگه اقن منتظرش نمیشم و ب علایماهم دل نمیبندم دارو ...

انشاءالله ک خیلی زود مادربشی ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
انشاءالله اول تو عزیزم 

انشالله با هم 😘

قربونت برم ممنون انشاءالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اع صب چای نبات خوردم که 😀

کی گفته چای نبات گرمه؟

نبات داغ گرمه 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️