2410
2553
عنوان

دلم خیلی گرفته دارم گریه میکنم

698 بازدید | 31 پست

بگین چکارکنم بااین شوهرم ،دیشب رابطه میخواسته من خسته بودم ،حالاامروزازصبح خوابه الانم بهش گفتم بیاالان انجام  بده ،میگه برای دیشب تنظیم کردم اصلاهیچی حالیش نیست ، پسم میزنه ،میگه میخوای بیای که بری جایی،ازصبح خیلی جاهاکارداشتم نرفتم خودشوزده به خواب  ،بعدازظهری همینطور،منم گفتم الان که میگم که بازنیای شب  بگی میخوام ،چون شب خوابم میادنمیتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

با بقیه چیزا کار ندارم ولی چرا وقتی دلتون میخواد میگین بیا کارتو انجام بده یا حرفایی مثل این؟ به نظرم همین حرف یه نوع وسیله بودنه برا رفع نیاز شوهره...برو شروع کننده باش نه با حرف بلکه با رفتار

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2714

ادم اینطوری حس بدی ب زن پیدا میکنه.بیا کن  که شب خوابم میاد نمیتونم.انگار ابزار لذته مَرده فقط.

حداقل براش خط و نشون نکش گلم

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
با بقیه چیزا کار ندارم ولی چرا وقتی دلتون میخواد میگین بیا کارتو انجام بده یا حرفایی مثل این؟ به نظر ...

من که دلم نمیخوادبه خاطراینکه لج میکنه باهام ،میگم وگرنه بدم میادبرم طرفش

میگه رفتم حموم،قرص خوردم،قرص میخوره که دیرانزال بشه،منم گفتم نمیخوادبری حموم ،اونم گفت نه

عجب!!مردا همینن درخواستشونو ک رد میکنی بهشون برمیخورده.تحمل کن ک بهانه دستش ندی

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺
ادم اینطوری حس بدی ب زن پیدا میکنه.بیا کن  که شب خوابم میاد نمیتونم.انگار ابزار لذته مَرده فقط. ...

اینطوری گفتم که بفهمه شباخوابم میاد،الان که میشه ،چرا الان انجام نمیده،منم اصلاکلاسردم ،فقط به خاطر اینکه لج نکنه میگم  

2706