2733
2734
عنوان

اقدامی های نا امید بیایید دور هم جمع بشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابدحکمتیه.شاید اگ همینجوری بهمون بچه میداد قدرشونمیدونستیم . ماکه ازکارخدا خبرنداریم

شماسایزفولیتون چندبود؟؟؟همسرتون آزداده؟؟؟

خدایــاشکــرت بخــاطربــهترین همـــسردنیــــااااااااایه صلوات واسم میفرستین دوستای خوبم..ممنونم 
2731
شماانجام دادید؟ بدن با بدن فرق میکنه توروخدانرژی مثبت بدید.

خیلی ها میگن درد نداره، مثلا روزی که من رفتم عکس بگیرم یه خانم قبل از من گرفت وقتی اومد گفت دردش کمه ولی من با گریه از اتاق اومدم بیرون

صدهزار مرتبه شکرت خدای مهربونم❤️
خداروشکر خداحفظش کنه برات عزیزم تاخدانخوادبرگی ازدرخت نمیوفته منم بعضی وقتادلم میشکنه وناامیدمیشم ول ...

این خانومه چی نوشته بود؟ ظاهرا پاک کردند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738
بچه ها یه سوال دارم مسخرم نکنین روز سیزده پری سونوعه چیه؟

تعیین سایز فولیکول

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
ماه قبل ۱۹ بود.شوهرمم مشکلی نداره

یدونه فولیکول داشتی؟

این خانومه چی نوشته بود؟ ظاهرا پاک کردند.

گفت چن ساله منم منتظربودم سقط داشتم وای وی افی بودم که دکترگفته هیچ وقت طبیعی باردارنمیشی ولی به خواست خداباردارشدم ناامیدنشین

2706