2737
2734
عنوان

اقدامی های نا امید بیایید دور هم جمع بشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 115 پست
من یه بار اقدام کردم نشد نا امیدم آخه بعضیا بی اقدام میگن نمیدونیم ناخواسته بوده😢 ۳۲ ساله و ۴ سال ...

منم 32 سالمه.

چقدر اینجا همه کم سن و سال هستند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار اقدام کردم نشد نا امیدم آخه بعضیا بی اقدام میگن نمیدونیم ناخواسته بوده😢 ۳۲ ساله و ۴ سال ...

همشون الکی میگن مگه میشه مریم مقدسن که همینجوری حامله بشن😂

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
2728
منم 32 سالمه. چقدر اینجا همه کم سن و سال هستند.

من ۳۰ سالمه اخه ما دهه شصتی هستیم دهه هفتادی ها معمولا زودتر ازدواح کرده و زودتر بچه دار شدن

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
من ۳۰‌سالمه ۹ ماهه اقدامم pcoدارم متفورمین میخورم همیشه نا امید بودم الان تازگیا امیدوار شدم

چی شد که امیدوار شدی؟

منم امیدوار بودم ولی پنج ماهه حتی با لتروزول و آمپول نتیجه نگرفتم. خیلی استرس گرفتم فکر میکردم با آمپول میشه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738

۲۷ 

۶ماه اقدام

والا هیچ مشکلی داشتم 

الان جدیدا هورمون پرولاکتینم بالا پایین میکنه ی دوره کلومیفن خوردم و امپول گنادوتروپین زدم باردار نشدم 

الان ۳۰ روزه لکه بینی دارم دوباره افتادم در دکترها برا درمان این موضوع 

خوشم نمیاد به خودم بگم نا امید 

ی جورای بی حوصله شدم و خسته 

همش با شوهرم دعوا میکنم‌دوس دارم تقصیرهارو بندازم گردن اون .در حالی که ربطی بهش نداره 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706