2726

از خودتون بگید. 

چند سالتونه؟ 

چند وقته اقدام هستید؟

چه مشکلی دارید؟

چه داروهایی مصرف کردید.

درددل کنید.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

۲۳ ناامید نیستم ولی همش فکر میکنم بچه دار نشم چی میشه😔😔😔😭😢

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 22سالمه دوتابچه دارم یه بیماری دارم که درمونش بارداری ماه قبل اقدام داشتم که هنوزپریودنشدم ازمایش بتادادم که زیر20بوددکترگفت اگه پریودنشدم شنبه دوباره ازمایش بتابدم

2728

من ناامیدنیسم خیلی هم خوشحالم ک خدا ب این خوبی دارم ومیدونم بهم بچه میده خواهشاتاپیکتاجمع کن چون نبایدحرف ناامیدی زد

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

۲۹سالمه

۷ساله اقدامم

۳تاسقط ۲ماهه داشتم ویه زایمان ۲۲هفته

الانم ابن سینامیرم

داروهایم که بهم داده این ماه لتروزول کلسیم وویتامینfemibion بایه آمپول که روز۵پریودبزنم دورنافم

من 22سالمه دوتابچه دارم یه بیماری دارم که درمونش بارداری ماه قبل اقدام داشتم که هنوزپریودنشدم ازمایش ...

ماشالا۲۲سالته وبازم بچه 😐

خداحفظشون کنه

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

من دیگه از نا امیدی گذشته

داره میشه پنج سال

خودمم 27سالمه

شش سال ازدواج کردم

مشکلمم دقیقا معلوم نیس چه مرگمه که بقول قدیمیا بچم نمیشه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
2706