1421
1411

از خودتون بگید. 

چند سالتونه؟ 

چند وقته اقدام هستید؟

چه مشکلی دارید؟

چه داروهایی مصرف کردید.

درددل کنید.

خدایا من به معجزه ات از اعماق قلبم ایمان دارم. ده اردیبهشت 1398

۲۳ ناامید نیستم ولی همش فکر میکنم بچه دار نشم چی میشه😔😔😔😭😢

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

من 22سالمه دوتابچه دارم یه بیماری دارم که درمونش بارداری ماه قبل اقدام داشتم که هنوزپریودنشدم ازمایش بتادادم که زیر20بوددکترگفت اگه پریودنشدم شنبه دوباره ازمایش بتابدم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من دو ماهه اقدامم ۲۲ سالمه

نا امید نیستم و این ماه منتظرم که بشه

قرص لتروزول و دوفاستون مصرف دارم

وای خدا یعنی میشه منم یه روزی مادر بشم😍برای مامان شدنم یه صلوات میفرستی مهربون♥️😢 انشالله هیچکس حسرت مادر شدن رو نخوره
1401

تو رو خدا بیاین تاپیک من ک الان زدم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3247430/سلام-خانما-پودر-گیاهــی-h80-کسی-استفاده-کرده-لطفا-کسی-اطلاعی-داره-راهنمایی-کنه-خ

خدا جووونم شد 11سال پس من کی مادر میشم التماس دعا از همه منتظرا 

۲۹سالمه

۷ساله اقدامم

۳تاسقط ۲ماهه داشتم ویه زایمان ۲۲هفته

الانم ابن سینامیرم

داروهایم که بهم داده این ماه لتروزول کلسیم وویتامینfemibion بایه آمپول که روز۵پریودبزنم دورنافم

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...
1394

من دیگه از نا امیدی گذشته

داره میشه پنج سال

خودمم 27سالمه

شش سال ازدواج کردم

مشکلمم دقیقا معلوم نیس چه مرگمه که بقول قدیمیا بچم نمیشه

خدایا خیلی بهت احتیاج دارم تنهام نذار

من ۳۰‌سالمه ۹ ماهه اقدامم pcoدارم متفورمین میخورم همیشه نا امید بودم الان تازگیا امیدوار شدم

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
1418
من یه بار اقدام کردم نشد نا امیدم آخه بعضیا بی اقدام میگن نمیدونیم ناخواسته بوده😢 ۳۲ ساله و ۴ سال ...

منم 32 سالمه.

چقدر اینجا همه کم سن و سال هستند.

خدایا من به معجزه ات از اعماق قلبم ایمان دارم. ده اردیبهشت 1398
من یه بار اقدام کردم نشد نا امیدم آخه بعضیا بی اقدام میگن نمیدونیم ناخواسته بوده😢 ۳۲ ساله و ۴ سال ...

همشون الکی میگن مگه میشه مریم مقدسن که همینجوری حامله بشن😂

وای خدا یعنی میشه منم یه روزی مادر بشم😍برای مامان شدنم یه صلوات میفرستی مهربون♥️😢 انشالله هیچکس حسرت مادر شدن رو نخوره
منم 32 سالمه. چقدر اینجا همه کم سن و سال هستند.

من ۳۰ سالمه اخه ما دهه شصتی هستیم دهه هفتادی ها معمولا زودتر ازدواح کرده و زودتر بچه دار شدن

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
1391