2733
2734
متاسافنه بله من ذهنم بیشتر روی چیزای منفی میره

مطمن باش همین کارتوخراب میکنه..بایدصد درصد فقط به همون چیزفک کنی تابرسی

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله عزیزم. متأسفانه دسترسی بهش نداریم. حدس میزنم خودش خواسته باشه قطع کاربری بشه. چون من به شخصه چیز ...

توضیحات شما عالیه و قابل درکه 

پس از این ب بعد شما مطلب میذارید تو تاپیک؟ 

یا تاپیک جدیدی قراره ایجاد کنید ؟

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
نه باور کن از تمام قدرت ذهنم براش استفاده کردم ولی نشد😐

قانون جذب فقط فکر کردن خالی نیست. نکاتی داره که باید رعایت بشه. تاپیکی که معرفی کردم مطالعه کنی، متوجه میشی اشتباهت کجاست. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
توضیحات شما عالیه و قابل درکه  پس از این ب بعد شما مطلب میذارید تو تاپیک؟  یا تاپیک جدید ...

همونو ادامه میدیم عزیزم. همچنان فعاله. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738
متاسافنه بله من ذهنم بیشتر روی چیزای منفی میره

همه ادما فکرای منفیومثبت دارن عادیه ولی روی این ک همش فکرای منفی میکنید فکرنکنید وقتی فکرمنفی توذهنتون اومد کلیپای رازو ببینید یا صوتی هاشو مخصوصا داستانای واقعی راز سرچ کنید میاد

اين واقعاااا و كاملا درسته

اره انگاری ادم یکم راجبش فکرکنه میرسه بهش 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

زندگی هر لحظه ی ما با قانون جذب هستش حتی اونی که میگه دروغه و باور ندارم..قانون ارتعاش قانون اصلی هستش و قانون جذب قانون ثانویه هستش یعنی ما با هم ارتعاش شدن یا هم فرکانس شدن با خواستمون بهش میرسیم و شدت و ضعفش بستگی به میزان ارتعاشی ک میفرستیم داره

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
اگر علاقه دارید بیشتر در مورد قانون جذب بدونید و بهتر نتیجه بگیرید، روی لینکی که توی امضام گذاشتم کل ...

بنظرتون جواب میده؟ 

والا۶۰ صفحه است نمیرسیم که...

کارخاصی بایدانجام بدیم برای قانون جذب؟

2706