2410
2553

فعلادرانتظارجواب قانون جذبم..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

واقعیت داره اما چرا برای من اکثر وقتا چیزای منفی رو جذب میکنه؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
فعلادرانتظارجواب قانون جذبم..

منم شغلمو جذب کردم واقعا همنجور که توذهنم جسم کرد بودم اتفاق افتاد الانم درخواسته دیگمو جذب میکنم یه سوال نشونه اییم دریافت میکنید?

2714

اگر علاقه دارید بیشتر در مورد قانون جذب بدونید و بهتر نتیجه بگیرید، روی لینکی که توی امضام گذاشتم کلیک کنید. تاپیک برای یکی دیگس، ولی من هم با اجازه خود استارتر با مثال و خیلی ساده تا جایی که بلد بودم مطالبشو توضیح دادم. پرسش و پاسخ‌های لابلای مطالب هم خوبه و نکات مفیدی توش گفته شده. اگر حوصله کنید و بخونید قطعاً نتایج خوبی میگیرید.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
منم شغلمو جذب کردم واقعا همنجور که توذهنم جسم کرد بودم اتفاق افتاد الانم درخواسته دیگمو جذب میکنم یه ...

فعلانه شایدم اره ولی اونقدرواضح نیس که مطمن شم براهمونه یانه ..ولی یه حسی دارم که میگه میشه بالاخره

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
اگر علاقه دارید بیشتر در مورد قانون جذب بدونید و بهتر نتیجه بگیرید، روی لینکی که توی امضام گذاشتم کل ...

سلام عزیزم 

بله من دارم اون تاپیک رو میخونم چند روزه 

اما انگار خود زهرا قطع دسترسی شده چون پروفایلش غیر قابل دسترسه 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
شاید یک یادوباراین اتفاق افتادوشما این ک همه اتفاق بدو منفی  اتفاق می افته باور کردید وجذب کردی ...

متاسافنه بله من ذهنم بیشتر روی چیزای منفی میره

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
سلام عزیزم  بله من دارم اون تاپیک رو میخونم چند روزه  اما انگار خود زهرا قطع دسترسی شده ...

بله عزیزم. متأسفانه دسترسی بهش نداریم. حدس میزنم خودش خواسته باشه قطع کاربری بشه. چون من به شخصه چیزی ازش ندیدم که باعث تعلیقش بشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

دوستان میگم که تواگه فقط فکرکنی که به همون چیزبرسی ولی ته ته دلت یه حسی بگه نه نیس اون فکرت جذب نمیشه ناخوداگاهه جذبت میشه...فقط بایدمطمت یاشیدتابرسیداگه 99درصدفک کنین میرسی ولی یه درصدفک کنی نمیرسی همون یه درصدجذبت میشه چون ناخوداگاهه اصلیت اون یه درصده..

2706