2726
عنوان

هرکی بچه کوچیک داره بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسالو چند ماهه بود

سن لجبازیه بچه اس وقتی تو خودش جیش کرد نباید اهمیت بدی ولی هروقت که به موقع جیششو گفت یه جایزه کوچیک مثلا یه بادکنک تخم مرغ شانسی جایزه اش بده اگه شب ادراری داره قرص کمر معجزه میکنه با نبات بهش بده

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
سن لجبازیه بچه اس وقتی تو خودش جیش کرد نباید اهمیت بدی ولی هروقت که به موقع جیششو گفت یه جایزه کوچیک ...

همیشه سعی میکنم با ارامش باهاش رفتار کنم ولی انقد ک سر این موضوع داغونم کرده دیگه اصلا نمیتونم رو خودم کنترل داشته باشم. الان در حد چی دعواش کردم و خوابید

2728

من شنیدم این بیشتر برای بچه هایی پیش میاد که زود تر از موعدی که اماده باشن از پوشک گرفته شدن اگر خیلی جدیه شاید با پزشک هم مشورت کنید بد نباشه البته خوردن غذاهایی با طبع سرد مثل خیار و هندونه هم میتونن باعث بشن بچه نتونه ادرار رو درست کنترل کنه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚