1472
1411
عنوان

هرکی بچه کوچیک داره بیاد لطفا

158 بازدید | 19 پست

مامانا ی پسر 3سالو و دو ماهه دارم.قبلا اصلا با دستشویی رفتنش مشکل نداشتم با این ک کوچیک تر بود و تازه یاد گرفته بود. ولی الان انقد ادرارشو نگه میدار. و نمیره ک یا یکم ازشو میریزه یا کلا تو خونه جیش میکنه.بخدا خیلی کلافه م کمکم کنین. شما ها این مشکلو داشتین؟

من گاهی پیش میاد..بهش گفتم وقتی خیلی دیره بدون دمپایی و با لباس برو فقط  تو دسشویی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1475

من هنوز با پسر ۸ سالم این مشکلو دادم البته نمیریزه ولی خودشو خیییییلی نگه میداده که قطعا به گلیه هاش اسیب میرسه

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
من دخترم ۴ سالشه من میبرمش دستشویی  فقط میگه مامان دستشویی دارم .. دختر ۳ سالمم همینطور .

عزیزم منم خودم میبرم . ولی مقاومت میکنه. و با اینکه کاملا میدونه الان دستشویی داره نمیاد تا جیش کنه

فقط بي محلي جواب ميده بچه ها وقتي بدونن حساسي بدتر ميكنن يك مدت اصلا بهش نگو برو دستشويي اگرم خودشو خيس كرد دعوا نكن فقط عادي تذكر بده بگو خوب مي رفتي دستشويي ببين شلوارت كثيف كردي همين خودش درست ميشه

1449
1474
دوسالو چند ماهه بود

سن لجبازیه بچه اس وقتی تو خودش جیش کرد نباید اهمیت بدی ولی هروقت که به موقع جیششو گفت یه جایزه کوچیک مثلا یه بادکنک تخم مرغ شانسی جایزه اش بده اگه شب ادراری داره قرص کمر معجزه میکنه با نبات بهش بده

غم نیومدنت پیرم کرده......آقاااا بیااااا
سن لجبازیه بچه اس وقتی تو خودش جیش کرد نباید اهمیت بدی ولی هروقت که به موقع جیششو گفت یه جایزه کوچیک ...

همیشه سعی میکنم با ارامش باهاش رفتار کنم ولی انقد ک سر این موضوع داغونم کرده دیگه اصلا نمیتونم رو خودم کنترل داشته باشم. الان در حد چی دعواش کردم و خوابید

من شنیدم این بیشتر برای بچه هایی پیش میاد که زود تر از موعدی که اماده باشن از پوشک گرفته شدن اگر خیلی جدیه شاید با پزشک هم مشورت کنید بد نباشه البته خوردن غذاهایی با طبع سرد مثل خیار و هندونه هم میتونن باعث بشن بچه نتونه ادرار رو درست کنترل کنه 

1457