1464
1459
عنوان

حاجتدارا بیاین

96 بازدید | 23 پست

بچه ها شما برای براورده شدن حاجت هاتون چه تلاشی کردین؟؟؟

133مرتبه سوره یس میخونیم به نیت حضرت ابوالفضل العباس برای براورده شدن حاجت هام تا آخر هفته وقت داریم اعلام کنید چندتا میخونید

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد،چه اوقات خوشی داشتم به هم زد،الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد..........😢😢😳😳😔😔😩😩😞😞😢😢😢لطفا برای حاجترواییم یه دونه صلوات بفرستین 

من 5بار میخونم ..به نیت همه و حاجت خودم..ان شاءالله بشه که بشه ای خدااا

اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
من خیلی کارا کردم عزیزم. اما مردود شدم انشاا... شما حاجتروا شی

مطمنی مردودشدی..شایدم ناامیدشدی

اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤
1449
من خیلی کارا کردم عزیزم. اما مردود شدم انشاا... شما حاجتروا شی

میشه لطفا بیای این تاپیک نظر ثبت کن بدونم اومدی💔💔💔💔💔💔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3244823/دلم-شکسته

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد،چه اوقات خوشی داشتم به هم زد،الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد..........😢😢😳😳😔😔😩😩😞😞😢😢😢لطفا برای حاجترواییم یه دونه صلوات بفرستین 
1474
نذر کنید

چه نذری

منم یدونه میخونم انشالله بحق اقا ابولفضل همگی حاجت رواشیم . برای من خیییلی دعا کنید برای کار شوهرم و کربلا رفتنم 😭😭😭 هرکی پستم رو دید خواهش میکنم برام دعا کنه

منم یدونه میخونم انشالله بحق اقا ابولفضل همگی حاجت رواشیم . برای من خیییلی دعا کنید برای کار شوهرم و ...

قبول باشه منم دعا کنید

ان شاا... ممنون

میای به سایتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3244823/دلم-شکسته

1450