1428
1411
عنوان

حاجتدارا بیاین

93 بازدید | 23 پست

بچه ها شما برای براورده شدن حاجت هاتون چه تلاشی کردین؟؟؟

133مرتبه سوره یس میخونیم به نیت حضرت ابوالفضل العباس برای براورده شدن حاجت هام تا آخر هفته وقت داریم اعلام کنید چندتا میخونید

اول خدا،وسط خدا،آخر خدا👉👉👉👉👉👉👉👉👉خدایا لطفی کن در حقم و  حاجتم را براورده کن😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖مطمئنم که حاجتم را براورده میکنی

من 5بار میخونم ..به نیت همه و حاجت خودم..ان شاءالله بشه که بشه ای خدااا

یاامام حسین میشه حاجتموبدیی😍یه آمین  بگو 💓💓💓💓💓💓ان شاءالله مشکل شمام حل بشه 💞صلوات💞

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
من خیلی کارا کردم عزیزم. اما مردود شدم انشاا... شما حاجتروا شی

مطمنی مردودشدی..شایدم ناامیدشدی

یاامام حسین میشه حاجتموبدیی😍یه آمین  بگو 💓💓💓💓💓💓ان شاءالله مشکل شمام حل بشه 💞صلوات💞
1432
من خیلی کارا کردم عزیزم. اما مردود شدم انشاا... شما حاجتروا شی

میشه لطفا بیای این تاپیک نظر ثبت کن بدونم اومدی💔💔💔💔💔💔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3244823/دلم-شکسته

اول خدا،وسط خدا،آخر خدا👉👉👉👉👉👉👉👉👉خدایا لطفی کن در حقم و  حاجتم را براورده کن😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖مطمئنم که حاجتم را براورده میکنی
1390
نذر کنید

چه نذری

منم یدونه میخونم انشالله بحق اقا ابولفضل همگی حاجت رواشیم . برای من خیییلی دعا کنید برای کار شوهرم و کربلا رفتنم 😭😭😭 هرکی پستم رو دید خواهش میکنم برام دعا کنه

منم یدونه میخونم انشالله بحق اقا ابولفضل همگی حاجت رواشیم . برای من خیییلی دعا کنید برای کار شوهرم و ...

قبول باشه منم دعا کنید

ان شاا... ممنون

میای به سایتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3244823/دلم-شکسته

1442