2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطره ترنجبین داروخانه بگیر بده

خود تم گیاهشو بگیر از عطاری بخور

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
من میدادم به بعضی بچه ها نمیسازه فایده نداشت

پسر من خوب شد خداروشکر..

پسر جاری هامم همینطور

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2720
متاسفانه منم یه همچین تجربه تلخی رو دارم ولی خدا ب منم رحم کرد

اره واقعا تا حسش نکنی درک نمیکنی مخصوصا بچه اولم ۱۹ سالم بود تو شهر غریب همیشه توی تصورم این بود دخترمو میاریم خونه خوشی جشن شادی..شوهرم مدام در بیمارستان بود داغون شده بودم میگفت پسز بود فوت میشد ..میخواستن خونش رو عوض کنن گروه خونیش او منفی بود و خیلی گرون میشد با سرم یه ساعت تو دستگاه بود گفت نیاد پایین عوض میشه خونش و بچم نابود میشد خدا خیلی رحم کرد...سرمش رو توی رگ نزدن باد کرد ۱۸ باز سوراخش کردن و منم تنها فقط گریه میکردم کسی هم راه نمیدادن

خدا جونم مرسی❤
2714
شیر خشک یا شیر خودم؟

ببین چند روزشه؟ببرش دکتر بهش قطره میده ک بیلی روبین هاشو بشکنه و بعد توام مدام شیر خشک و شیر خودت رو بده من بیمارستان بودم خیلی راهنمایی میکردن..هرچی شیر بخوره راه نجاتشه..شیر خشک خیلی بهتره  از هردو بده هر نیم ساعت بزن کف پاهاش بیدارش کن حسابی بهش شیر بده

خدا جونم مرسی❤

من دکتر نبردم ترنجبیل شیر خشت انار همه چی بهش دادم با جون بچم بازی کردم شاید حساسیت داشته باشه به این گیاه دوساعت از وقتت رو نمیگیره یه دکتر متخصص ببرش نمیخام مثل من بشی 

خدا جونم مرسی❤
با ترنجبین؟چه وقتایی و چند قطره؟

اره شیر خشت و ترنجبین..عالییییییییه👍

چیه اخه بچه رو میبرین زیر مهتابی میخوابونین

انقد از بچه خون میکشن ازمایش میکنن ببینن زردیش رفته یا نه بچه اخرسر کم خونی میگیره😣

دم میکردم روزی دو بار یه قاشق چایخوری میدادم

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
وای خدایا بدتر نگران شدم😭 چهار روزشه

نگران نباش من سادگی کردم یه دکتر چه قدر وقت ادمو میگیره اگه روز دوم مبیردمش ابنقدر زجر نمیکشیدم با یه قطره خوب میشد..

نگران نباش گلم

خدا جونم مرسی❤
من دکتر نبردم ترنجبیل شیر خشت انار همه چی بهش دادم با جون بچم بازی کردم شاید حساسیت داشته باشه به ای ...

دکتر دستگاه نوشته امشب گذاشتیمش توکل بخدا خیلی نگرانم میترسم😭

ببین چند روزشه؟ببرش دکتر بهش قطره میده ک بیلی روبین هاشو بشکنه و بعد توام مدام شیر خشک و شیر خ ...

مرتب شیر خودمو دادم اصلا نیومده پایین زردیش دکترشم دستگاه نوشته

2706